2726
عنوان

لطفا دستور پخت آش بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 29 پست
اوووف آش كارده 🥺 منم الان ساكن تهرانم  نه سخت نيس ،ولي آش رشته خيلي آسونتره  برنج رو ب ...

گوشت سردست یاگردن؟ بچه های شیرازی میگفتن با گوشت گردن درستش میکنن

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
گوشت سردست یاگردن؟ بچه های شیرازی میگفتن با گوشت گردن درستش میکنن

بايد حتما سردست يا گردن باشه ،جز اين دوتا نميشه 

بعد كه پختي ،بايد بكوبي و آخر كار به آش اضافه كني 

من سردست استفاده ميكنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بايد حتما سردست يا گردن باشه ،جز اين دوتا نميشه  بعد كه پختي ،بايد بكوبي و آخر كار به آش اضافه ...

ممنون عزیزم

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

سلام عزیزم

بابت اون اشی ک گفتید تو تاپیک جن

میخواستم بدونم ذکری چیزی نداره ؟

و اینکه چند ساعت بمونه تو اون قسمت ؟ (و اینکه نزارم کسی بره اونجا)میخوام بزارم تو زیرزمین

جو خیلی سنگینی تو خونه ماست

2728
سلام عزیزم بابت اون اشی ک گفتید تو تاپیک جن میخواستم بدونم ذکری چیزی نداره ؟ و اینکه چند ساعت بمو ...

سلام عزیزم. نه فقط میتونی موقع پختش دعای توسل، زیارت عاشورا،دعای فرج، کلا هر چی که به ذهنت رسید و باهاش احساس ارامش میکنی بخونی. یه شب تا صبح بذارش تو زیرزمین. کسی هم نره. بعدش بریز تو باغچه یا تو بیابونی، باغی جایی

من عاشق این آش هستم جو و نخود رو می زارید می پره نیم ساعت آخر کشک می ریزید 

وای وای نگم برات که دلبری میشه نعنا داغ و پیاز داغ فراموش نشه به میزان زیاد 

سلام دوستان خوبم.                                                          
من عاشق این آش هستم جو و نخود رو می زارید می پره نیم ساعت آخر کشک می ریزید  وای وای نگم برات ک ...

کلا هر چیزی که کشک توش باشه از خوبای روزگاره،، ممنون عزیزم

مرسی گلم بعد اینکه شما تاثیرشو دیدین؟

بله مادرم انجام میده و خیلی اعتقاد داره

کلا هر چیزی که کشک توش باشه از خوبای روزگاره،، ممنون عزیزم

قربونت توش می تونی آب قلم هم بریزی ولی من تو آش آب قلم دوست ندارم 

معده های استرس کشیده ما همین نخود لوبیا رو به زور تحمل می‌کنه 

اش ترخینه هم خوبه سرچ کنید میاد 

یه اش هم هست با بلغور درست می شه نخود لوبیا با بلغور گندم یا جو  توی اون هم آب قلم می ریزند و همین طور آب گوجه فرنگی و آبغوره 

یه اش دیگه هم هست خیلی دردسر داره اسمش آش شله قلم کاره کرمانشاه هم درست میکنن اسمش عباسعلی سرچ کن تونت میاد 

ولی اون آش کشک خیلی خوبه آش دوغ یه روش راحتش برات می فرستم 

https://www.instagram.com/p/BpHPm6ZhqKb/?igshid=116ccevgiwe2z

سلام دوستان خوبم.                                                          
قربونت توش می تونی آب قلم هم بریزی ولی من تو آش آب قلم دوست ندارم  معده های استرس کشیده ما همی ...

عزیزم خودم کرمانشاهیم. ترخینه و عباسعلی خوراک خودمونه. خیلی هم خوشمزه ست. ممنون عزیزم، لطف کردی  

عزیزم خودم کرمانشاهیم. ترخینه و عباسعلی خوراک خودمونه. خیلی هم خوشمزه ست. ممنون عزیزم، لطف کردی &nbs ...

نوش جان و التماس دعا گلم

سلام دوستان خوبم.                                                          
نوش جان و التماس دعا گلم

محتاج دعات هستم  ان شالله خداحاجت دلتو بده

2706