2410
2553
عنوان

لطفا دستور پخت آش بدید

268 بازدید | 29 پست

سلام. نماز روزه هاتون قبول. شما تو خونه چه آش هایی میپزید؟ غیر از اش رشته وآش گندم

من خیلی اش دوست دارم ولی مامانم اصلا دوست نداره، باید یکسال بهش التماس کنیم تا یه اش رشته درست کنه، خودم هم اگر وقت داشته باشم اش رشته میپزم. یبار اش گوجه پختم که مزه ش خوب بود. شما چیا بلدید بگید یاد بگیرم

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من شيرازي ام ،آش سبزي شيرازي درست كردم واسه افطار   آش شله قلمكار هم خوشمزه اس  آش ...

اره یادش بخیر. دانشجو شیراز که بودم اش سبزی و اش کارده میخوردم... اش سبزی سخته پختنش؟ دستورشو میگی؟؟ 

یه حلوای زعفرونی خوشمزه هم دارید که بافت لطیفی داره،، میشه دستور اونم بگی لطفا؟ 

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2714

من گیاهخوار هستم و اگر کسی کاری بهم نداشته باشه هفت روز هفته آش درست میکنم و میخورم😂😂

همه ی حبوبات رو بزار خیس بخوره ..بسته بندی کن بزار فریزر (اینطوری هر زمان که بخواهی و خیلی زود میتونی آش رو آماده کنی) من تو آش نخود و لوبیا،لوبیا چیتی،عدس،هویج،شلغم و لبو +یه عالمه سبزی و پیاز داغ میریزم و با مقدار زیادی کشک نوش جان میکنم😋 

اوماچو

چی هست؟ میشه دستورش هم بگید؟ 

من گیاهخوار هستم و اگر کسی کاری بهم نداشته باشه هفت روز هفته آش درست میکنم و میخورم😂😂 همه ی حبوبا ...

نوش جونت،،، اینجور که گفتی دلم ضعف رفت  

اره یادش بخیر. دانشجو شیراز که بودم اش سبزی و اش کارده میخوردم... اش سبزی سخته پختنش؟ دستورشو میگی؟؟ ...

اوووف آش كارده 🥺

منم الان ساكن تهرانم 

نه سخت نيس ،ولي آش رشته خيلي آسونتره 

برنج رو بايد بذاري حسابي بپزه بعد بهش گوشت سردست پخته و نخود و لوبيا و عدس پخته اضافه كني ،سبزيش هم تره و ترخونه 

چی هست؟ میشه دستورش هم بگید؟ 

سبزی یا یونجه یا اسفناج میپزی عدسم میپزی میریزی ارد تو اب حل میکنی میریزی پیازداغم میریزی خلاصه مفید خخخخ

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰
اره یادش بخیر. دانشجو شیراز که بودم اش سبزی و اش کارده میخوردم... اش سبزی سخته پختنش؟ دستورشو میگی؟؟ ...

اون حلواي كاسه مهارت زياد ميخواد ،منم بلد نيستم 

ترحلوا هم داريم كه مث فرني هست ولي برش ميخوره 

2706