2737
2739
عنوان

اون عزیزانی که سگ دارن میان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 39 پست
حرفت کاملا درسته و من چندتا تو دور و بریام دیدم که کرونا گرفت سگشون بردن کلینیک بستری کردن و بعد بهب ...

ممنونم گلم پس درست فکر میکردم چند وقتی بود درگیر بود فکرم نه عزیزم‌ من سگ ندارم یکم ترسو هستم نسبت به حیوانات ولی الان باردارم میرم‌پیاده روی میبینم همه سگاشونو میارن خییلی برام سوال بود

هییییییس دلکم سکوت کن 
بله متاسفانه..مشکل منم کسانی هست که فرهنگ داشتنشو ندارن. بچه ی من که وسط خیابون بازی نمیکنه عزیزم.ت ...

اره متأسفانه 

منم منظورم تو مسیر بود، نه خود خیابون ماشینا😅 

دیگه اشتباه از صاحب اون سگه که میارتش وسط محل بازی بچه ها و بعدشم جمع نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویروس کرونا انواع مختلفی داره، این نوع کووید ۱۹ توی حیوونا خیلی خیلی کم مشاهده شده، من خودم دو بار ک ...

خوب عزیزم ممکنه چند نفر تو یه خونه باشن دو نفر مبتلا بشن ولی این که این ویروس و حیوانات میگیرن و ناقل هستن تایید شده

هییییییس دلکم سکوت کن 
2728
دروغ میگم؟ والا ایرانی ها دیگه واقعا خودشون و گم کردن تو آمریکا اش هم اینطور سگ باز نیستن

جهان سومی به مغز و تفکره

نه این کارای چرت و مسخره

سگی که نفسشم نجسه رو چنان بغل کردن انگار معشوقه اس

جهان سومی به مغز و تفکره نه این کارای چرت و مسخره سگی که نفسشم نجسه رو چنان بغل کردن انگار معشوقه ...

ی چیز هم میگی بهشون چنان برمیخوره

انگار درمورد خونواده ی درجه یکشون داری حرف میزنی

والا

2738