2726
ممنون عزیزم توروخدامنم دعاکنین شماباردارین. اینباربمونن برام خیلی امیدوارم.  منم مشکل انعقادی ...

نه عزیزم باردار نیستم سه تا سقط تو شش هفته داشتم الان تو اقدامم شما کدوم قسمت از ازمایشتون مشکل داشت من تودوتا mthfr هترو زده 

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍

[QUOTE=186247555]نه نترس عزیزم حتماصلاح دیده فقط باید مراقب باشی دستت یاجایی زخم نشه که نشه خونشو بنداورد[/QUOT

من که همیشه دستام زخمه تو اشپزی زود دستم بریده میشه 

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم باردار نیستم سه تا سقط تو شش هفته داشتم الان تو اقدامم شما کدوم قسمت از ازمایشتون مشکل داشت ...

شاید مشکل کروموزومی داره تخمکت یا اسپرم همسرت 

چون سقط زیر سه ماه بیشتر برمیگرده به اختلالات کروموزم 

آزمایش ژنتیک دادی ?

2728
شاید مشکل کروموزومی داره تخمکت یا اسپرم همسرت  چون سقط زیر سه ماه بیشتر برمیگرده به اختلالات ک ...

اره عزیزم ازمایش کاریوتایپ منو همسرم مشکلی نداشت

من الان 24هفته ام و از اول بارداری انوکسا4000تزریق میکنم با اسپرین80

ازمایش هارو نرسیدم کامل بدم یه دفه باردار شدم محض احتیاط اینارو بهم دادن من4تا سقط داشتم که تو 6هفته رشد متوقف میشد و قلب نداشتن

4 تا سقط پشت سرهم داشتم دعا کنید مامان بشم و خدا یه نی نی سالم وصالح بهم بده 99.9.9 خدا جون یه نی نی سالم و صالح میذاره تو دلم    خدا جونم ممنونم که کنجدمو گذاشتی تو دلم و ناامیدم نکردی😙😙😙 من 99.9.9 باردارشدم و خداروشکر تو 6هفته قلب نی نیم میزنه.خدا اینبار برام نگهش دار 😍😍😍 الان که 99.11.19 هست نی نی نازم 13 هفته هست و خداروشکر تو سوگرافی غربالگری همه چی اکی بود   دختر عزیزم خیلی خوش اومدی به این دنیا 1400.5.12      خدایا شکرت...  در تاریخ ۱۴۰۲.۶.۲۹ نی نی دومم هم توراهه و۱۷ هفته هستم😀😀😊😊 خدایا از لطفت ممنونم ایشالا این یکی هم صحیح و سالم و خوشگل باشه باتشکر خداجونم😘
من الان 24هفته ام و از اول بارداری انوکسا4000تزریق میکنم با اسپرین80 ازمایش هارو نرسیدم کامل بدم یه ...

عزیزم انشالله که بسلامتی زایمان کنی منم دقیقا مثله شما سه تا سقط تو شش هفته داشتم تا به شش هفته میرسم بارداریم متوقف و سقط میشه الان دکترم بهم انوکساپارین 6000 داده با اسپرین 80 کسیو دیدی 6000 بزنه اخه بیشتریا 4000 میزنن میترسم خونم زیادی رقیق شه از اونورم اسـپرین میخورم دکترم میگه 6000 بزنم بهتره 

عزیزم انشالله که بسلامتی زایمان کنی منم دقیقا مثله شما سه تا سقط تو شش هفته داشتم تا به شش هفته میرس ...

اره کسایی که مشکل انعقادیشون بیشتر باشه6000میزنن نگران نباش مطمئنا دکترت درست تشخیص داده و 6000لازمه چون برای بعضی ها دوز4000کمه و جواب نمیده

امیدوارم که به زودی بارداری سالمی رو تجربه کنی و نی نی نازت صحیح و سالم بیاد بغلت

4 تا سقط پشت سرهم داشتم دعا کنید مامان بشم و خدا یه نی نی سالم وصالح بهم بده 99.9.9 خدا جون یه نی نی سالم و صالح میذاره تو دلم    خدا جونم ممنونم که کنجدمو گذاشتی تو دلم و ناامیدم نکردی😙😙😙 من 99.9.9 باردارشدم و خداروشکر تو 6هفته قلب نی نیم میزنه.خدا اینبار برام نگهش دار 😍😍😍 الان که 99.11.19 هست نی نی نازم 13 هفته هست و خداروشکر تو سوگرافی غربالگری همه چی اکی بود   دختر عزیزم خیلی خوش اومدی به این دنیا 1400.5.12      خدایا شکرت...  در تاریخ ۱۴۰۲.۶.۲۹ نی نی دومم هم توراهه و۱۷ هفته هستم😀😀😊😊 خدایا از لطفت ممنونم ایشالا این یکی هم صحیح و سالم و خوشگل باشه باتشکر خداجونم😘
اره کسایی که مشکل انعقادیشون بیشتر باشه6000میزنن نگران نباش مطمئنا دکترت درست تشخیص داده و 6000لازمه ...

ممنون عزیزم 

عزيزم من ازمايش ندادم ببينم مشكلم چيه

منم چهار بار سقط داشتم توً هشت هفته 

يه بارم با اسپرين بازم سقط شد

ولي وقتي بي بي بيم دفه اخر مثبت شد فوري رفتم دكتر واسم انوكسا پارين ٦٠٠٠ داد با شياف 

كه امپول رو تا اخر بارداري زدم 

و دخترم الان سه سالشه 😍

امپول رو بزن نترس ولي اسپرين رو نميدونم وقتي دكترت داده لابد يه چي ميدونسته 

حالا اگه ميترسي از يه دكتره ديگه بپرس

عزيزم من ازمايش ندادم ببينم مشكلم چيه منم چهار بار سقط داشتم توً هشت هفته  يه بارم با اسپرين ...

خدا حفظش کنه دختر نازتو عزیزم من دکتر روماتولوژی که رفتم گفت انوکسا 4000 بزنم و اسپرین از قبل بارداری شروع کنم ولی دکتر زنانم گفت 6000 بزنم بهتره برا محض احتیاط گفتم اسپرینم باید بخورم تنها دکتری که بش اعتماد دارم خودشه چون تو شهرمون دکتری که متخصص سقط مکرر باشه نداریم

ممنونم عزيزم 

انشالله بارداري راحتي رو داشته باشي 

واسه منم محض اطمينان ٦٠٠٠ داد 

مشكليم نداشتم خداروشكر تا اخرش

من فقط انوكسا ميزدم ديگه اسپرين نخوردم 

به دكترت اعتماد كن گلم

عزيزم من ازمايش ندادم ببينم مشكلم چيه منم چهار بار سقط داشتم توً هشت هفته  يه بارم با اسپرين ...

سلام عزیزم تو سه ماه اول بارداری بجز انوکساپارین و شیاف چه داروهایی داشتی یادت میاد ویتامین چیزی نداد بهت دکترت؟

حالا شما میگی زیاده من نگران اینم نکنه دوزی که دکتر بهم داده کم باشه 

من آنوکسپارین ۴۰۰۰ میزنم اونم یه شب درمیون با آسپرین نگرانم دوزش کم باشه 

چرا همه آر روز میزنن دکتر من گفت یه روز درمیون 

دوستان اینجا کسی هست یه روز درمیون زده باشه؟

من آزمایشات انتقادی رو بعد اینکه باردار شدم دادم 

فاکتور پروتئین سی کم بود البته روی کف رنج آزمایشگاه دکترم گفت آنوکسان شروع کن

من الان 24هفته ام و از اول بارداری انوکسا4000تزریق میکنم با اسپرین80 ازمایش هارو نرسیدم کامل بدم یه ...

سلام عزیزمم بچتون بسلامتی بدنیا اومد انشالله؟؟ من الان ۶ هفتم ۱۰ روزه امپول انوکسا و اسپرین مصرف میکنم...سقط داشتم ۸ ماه پیش قلبش تشکیل نشد🥲 ۸ هفته میخوام برم برای قلب ...بنظرت امپول تاثیر داره رو رشد قلب

2706