2733
2734

سلام کیا انوکساپارین و اسپرین 80 رو باهم تو بارداری استفاده کردن مشکلی پیش نیومد براتون اخه میگن این دوتا باهم تداخل دارن ؟ایا انوکساپارین تو توقف رشد و سقط تاثیری داره بمن دکتر دوز 6000 داده بهمراه اسپرین کیا 6000 زدن مشکلی پیش نیومد براتون

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استفاده میکنم دوز ۴۰۰۰

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2731
منم ازامروز دارم میزنم هنوزفعلادیروز انتقال دادم جوجه هارو دعاکن بگیرن

عزیزم اسپرین و انوکسا چند میزنی?

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍
من استفاده میکنم دوز ۴۰۰۰

عزیزم مشکل شما چی بود من سه تا سقط تو شش هفته داشتم توقف رشد میکنن شما اسـپرین و انوکسا باهم استفادت میکنی

منم ازامروز دارم میزنم هنوزفعلادیروز انتقال دادم جوجه هارو دعاکن بگیرن

انشالله بزودی خوشحال بشی گلم 

2738
عزیزم مشکل شما چی بود من سه تا سقط تو شش هفته داشتم توقف رشد میکنن شما اسـپرین و انوکسا باهم استفادت ...

من مشکل انعقادی دارم قلب تشکیل نمیشد آره باههم

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
منم میزدم واسع لخته نشدن خون و اختلالات خونی هست 

شما مشکلت چی بود عزیزم انوکسا و اسپرین باهم استفاده میکردی جواب گرفتی 

اسپرین نمیدونم انگاری100چون قراره ازدوروزبعدبخورم اونو اما انوکسا4000

چرا بیشترا 4000 میزنن نمیدونم چرا دکترم گفت 6000 بزنم میترسم چیزیم بشه اسپرین رو هم از یه ماه پیش دارم میخورم فعلا تو اقدامم الان

چرا بیشترا 4000 میزنن نمیدونم چرا دکترم گفت 6000 بزنم میترسم چیزیم بشه اسپرین رو هم از یه ماه پیش دا ...

نه نترس عزیزم حتماصلاح دیده فقط باید مراقب باشی دستت یاجایی زخم نشه که نشه خونشو بنداورد

2706