2733
2734
عنوان

کاپ قاعدگی ؛ جایگزین عالی برای نوار بهداشتی و تامپون

| مشاهده متن کامل بحث + 2746 بازدید | 44 پست
خون پریود هیچ بویی نداره اون نوار هست که بو میگیره هر خونی که با هوا تماس پیدا کنه بو میگیره وگرنه م ...

خیلی عالیه اگه اینطور باشه.حتما استفاده میکنم.البته من ی بار میخواستم تامپون بذارم پدرم دراومد اخرم نتونستم🤣خدا کنه با کام راحت باشم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
چه جالب...پس واجب شد استفاده کنم....احساس اینکه چیزی داخلتونه ندارید؟ببخشید هی میپرسم

نه هیچی حس نمی کنید اصلا یادتون میره پریود هستید من حتی دردهامم کمتر شده از وقتی استفاده میکنم عفونت هم تموم شده همش بخاطر اون نوار چندش بود

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۵۰ خریده بودم. الان نمیدونم چند شده. ولی قیمتش پول ۴،۵ ماه نوار بهداشتیه فقط. ولی ده سال استفاده ...

به قول شما پول چهار پنج ماه نواره....خیلی عالیه....جه مارکی خوبه؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
نه هیچی حس نمی کنید اصلا یادتون میره پریود هستید من حتی دردهامم کمتر شده از وقتی استفاده میکنم عفونت ...

من کلا چهار روز پریودم دوروز اول شدید دو روز بعد هیلی کم اما روز اول خیلییی درد دارم....من دغذغه ای که با نوار دارم ببخشید کثیف شدنِ شلوارم موقع دراز کشیدنه عجیب عذابم‌میده😔

2728

برای من مارک لونت هست. خیلی راضی ام. بقیه مارکا رو خبر ندارم گلم. اونموقع همین یه برند فقط تو ایران بود. الان زیاد شده. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
برای من مارک لونت هست. خیلی راضی ام. بقیه مارکا رو خبر ندارم گلم. اونموقع همین یه برند فقط تو ایران ...

ممنونم از راهنماییتون

من کلا چهار روز پریودم دوروز اول شدید دو روز بعد هیلی کم اما روز اول خیلییی درد دارم....من دغذغه ای ...

از کاپ استفاده کن راحت میشی هیچ کثیفی نداره

از کاپ استفاده کن راحت میشی هیچ کثیفی نداره

تا طرف استفاده نکنه باور نمیکنه عجب چیز خفنیه.😍😍😍

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
تا طرف استفاده نکنه باور نمیکنه عجب چیز خفنیه.😍😍😍

اره واقعا ادم راحت میشه 

راحت دوش میگیره ورزش میکنه دریا میره کیف میکنه هنوز متاسفانه تو ایران جا نیفتاده وگرنه اکثر کشورهای پیشرفته الان کاپ یه چیز شناخته شده و محبوب بین خانم هاست

اره واقعا ادم راحت میشه  راحت دوش میگیره ورزش میکنه دریا میره کیف میکنه هنوز متاسفانه تو ایران ...

دقیقاااا.😍😍😍

سلام

بهترین مدل از این کاپ بهتون معرفی میکنم که مدل خمیدگی داره و شبیه آناتومی بدن هست و جا گذاشتن و بیرون آوردنش خیلی راحته

اینم تصویر کاپ

https://poostkala.com/wp-content/uploads/2020/01/6435-thickbox_default-کاپ-kاaadگی-dیoا-کاپ-Diva-Cup-mdl-Arc-sایz-L.jpg

کاپ قاعدگی بانوان مدل Arc
 پیشنهادم هست

همیشه لبخند بزن    
2706