1874
2047
عنوان

امام رضایی ها بیاین

70 بازدید | 16 پست

سلام دوستان حرم مطهر رضوی ختم زیر را گذاشته نیت کنید و از ختم بردارین و لطفا بگین چند مرتبه میخونید مهلت زمانی نداره هر موقع وقت کردین بخونید اجرتون با امام رئوف علیه السلام

اَللَّـهُمَّ صَلِّ عَلي اَميرِ الْمُؤْمِنينَ عَلِيِّ بْنِ اَبيطالِب اَخي نَبِيِّكَ💧وَوَلِيِّهِ وَصَفِيِّهِ وَوَزيرِهِ، وَمُسْتَوْدَعِ عَلْمِهِ، وَمَوْضِعِ سِرِّهِ، وَبابِ حِكْمَتِهِ⭐️وَالنّاطِقِ بِحُجَّتِهِ، وَالدّاعي اِلي شَريعَتِهِ، وَخَليفَتِهِ في اُمَّتِهِ💧وَمُفَرِّجِ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِهِ، قاصِمِ الْكَفَرَةِ، وَمُرْغِمِ الْفَجَرَةِ⭐️الَّذي جَعَلْتَهُ مِنْ نَبِيِّكَ بِمَنْزِلَةِ هروُنَ مِنْ موُسي💧اَللَّـهُمَّ والِ مَنْ والاهُ وَعادِ مَنْ عاداهُ، وَانْصُرْ مَنْ نَصَرَهُ⭐️وَاخْذُلْ مَنْ خَذَلَهُ وَالْعَنْ مَنْ نَصَبَ لَهُ مِنَ الاَْوَّلينَ وَالاْخِرينَ💧وَصَلِّ عَلَيْهِ اَفْضَلَ ما صَلَّيْتَ عَلي اَحَد مِنْ اَوْصِيآءِ اَنْبِيآئِكَ يا رَبَّ الْعالَمينَ.🌤اللهم عجل لولیک الفرج🌤💖 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

۳مرتبه ❤انشالله بزودی مادربشم

آقامایه روزاومدیم یه آدم خوشگلوخوشتیپو😎بغل کنیم تق🙄خوردیم به آینه 🍉به همین برکت قسم    😎😎        💖💖     حذف کن کسانی راکه باعث غمت می شوندبیش ازحدکه کوتاه بیایی ؛می شوی کوتاه ترین دیوار    گاهی ببخش وسردباش؛بگذاردلخوش نباشدبه گرمای وجودت که هروقت بخواهندکنارت بزنند💖  💖                   شخصیت من راباخود                                              اشتباه نگیر      شخصیت من چیزی است که من هستم امابرخوردمن بستگی داردبه اینکه توکی هستی (شکسپیر)😀😀خدای عزیزم ممنونم ازت که منو به مراد دلم رسوندی❤خرداد۱۴۰۰❤هزار بار شکرت😙😍
2051

۳ مرتبه واسه اینکه امسال ازدواج کنم

یاامام رضا😢

اللهم عجل الولیک الفرج💞🌹🌺 واسه ازدواج من بایه شخص خوب صلوات بفرست  ممنون مهربون💚                  ❤اللهم صل علی محمدو ال محمد🌺❤
۳ مرتبه واسه اینکه امسال ازدواج کنم یاامام رضا😢

قبول باشه عزیزم ان شاءالله یه شوهر خیلی خوب و امام رضایی نصیبتون بشه و اولین سفر برید پابوس آقا

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد
انشالله منم خیلی دلم میخواد ازدواج کنم هر دعا و... هم میخونم خواستگار میاد ولی نمیشه

من واسه تون دعادمیکنم شماهم واسم دعا کنید انشالله که درست بشه🙏🙏🙏🙏🙏🙏

اللهم عجل الولیک الفرج💞🌹🌺 واسه ازدواج من بایه شخص خوب صلوات بفرست  ممنون مهربون💚                  ❤اللهم صل علی محمدو ال محمد🌺❤
انشالله عزیزم من قرار چله بسم الله رو از امروز شروع کنم

واسه منم دعا کن🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢