2726
عنوان

شوهرم زنگ زد دعوا کرد😔

501 بازدید | 29 پست

داشتم با مامانم ۱ساعت و نیم حرف میزدم از ساعت ۱۲تا ۱ونیم وقتی قطع کردم دیدم شوهرم از نیم ساعت پیشش  کلی پیام داده که قطع کن کارت دارم توروخدا قطع کن کارت دارم و این حرفا...کلی نگران شدم یه عالمه باهاش تماس گرفتم آخرش ج داد با عصبانیت گفت چقدر حرف میزنی کارت داشتم دیگه حل شد معلوم نیست کی بیام خونه گوشیم داره خاموش میشه خدافظ.....

وای انقدر نگرانم که نگید،چکار کنم؟؟یعنی چی شده بود خیلی اعصابم خورد شد درحال رانندگی بود نمیتونم باز زنگ بزن آخه گوشیش خاموش میشه دارم از نگرانی میمیرم🥺🥺🥺

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۱/۵ساعت چی میگید به هم اخه😐

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️
2728

مث مامان منی اونم حرف میزنه حواسش نیس پشت خطی داره یا نه

انسالله خیره

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

خب حداقل قطع میکردی جوابشو میدادی دوباره با مادرت ح میزدی

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
نترس حل شده دیگه 

آخه صداش باز یه جوری بود آخه با من چکار داشت من چه کمکی میتونستم بکنم از خونه

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

می گه حل شد دیگه چ نگرانی ای؟مورد شما هم ده بار برا من پیش اومده مسئله ای نیست پیش میاد که کسی پشت خط بمونه یا منتظر بمونه کف دست بو نکردیم که

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706