2726
عنوان

مشکل من با همسرم

640 بازدید | 13 پست

ده ساله با این آقا ازدواج کردم، 

میخوام به این عذاب الهی پایان بدم

زندگی رو برام جهنم کرده

قبل از بچه دار شدن، نسبتا قابل تحمل تر بود، اون موقع بردارم زنده بود جرات نداشت زیاد اذیتم کنه

از وقتی دادشم رفته، وحشی تر شده، مشکل اعصاب داره، آنقدر تو خونه داد و بیداد می کنه قلبم مشکل پیدا کرده

هر روز کارش فحش و بد دهن یه، متاسفانه با پدر مادر و خواهرای خودش هم همینه

همه خانواده اش باهاش قهرن

دیشب بهش گفتم پسرم ١۵ روزه مریضه تو اصن خبر نداری، تا خود صبح با صدای بلند فحاشی کرد و بجای اینکه کمک کنه 

لطفا کمکم کنید تا حالا به خانواده ام نگفته بودم ولی این سری به دادشم توهین کرد، میخوام برای همیشه برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم.اول اینکه کاش بری مشاور.صددرصد اونا راهای خیلی خوبی بهت میگن که میتونی تصمیم درستی بگیری و همه جوانب رو بسنجی.اول بدون شوهرت برو و صحبت کن.اوناهم این شخصیتارو بهتر میشناسن هم میدونن چجوری بهت کمک کنن.ادمای اینجوری هم هستن و همه مردا خوب و گل نیستن.ولی زندگی هم شوخی نیست یا باید درست بشه یا تموم بشه.بیشتر از این دوراه ک نیست درسته؟

اروم اروم باهاش صحبت کن.محبتتو بیشتر کن.بهش نزدیک شو.کارایی که دوست داره بکن.یه جمله ای که خیلی رو مردا تاثیر میزاره اینه ک بگی کاش اینجوری میکردیم.کاش پسرمونو ببریم دکتر.کاش...کاش... این جمله رو بگی شاید اونموقع عمل نکنه ولی این حرفت تو ذهنش میمونه شاید فرداش بپرسه راجب حال بچتون و بگه مثلا بهتره و اینجوری....کم کم باید درست بشه.کارایی که عصبیش میکنه انجام نده.جمله هایی که میگی رو روش دقت کن.تاثیر گذار و اروم بگو. حتی وقتی مثلا داد و بیداد میکنه بگو من جز تو کیو دارم اخه.ساکت باش و هیچی نگو  .یاد روزای خوبتون بندازش. سه تایی برین بیرون.توجه کن بهش

مخصوصا وقنی خسته میادخونه ازش استقبال گرم کن .درسته شاید بگین نه فایده نداره و اینا ولی واقعا محبت کم کم ناثیر میزاره. یه هفته از دربیاد تو بری بهس بگی خسته نباشی و اینا

سه تایی باهم ناهار بخورین.نمیدونم هرررر چیزی .کم کم تاثیرشو میبینی .اگر باز هم درست نشد دیگ اینوقت باید یه تصمیم دیگ بگیری.البته این وسط حتما مشاور هم برو.یاحداقل مساوره تلفنی زنگ بزن.امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.خوشبخت باشی انشاءالله😍😍😍

عزیزم.اول اینکه کاش بری مشاور.صددرصد اونا راهای خیلی خوبی بهت میگن که میتونی تصمیم درستی بگیری و همه ...

من خیلی آروم و خجالتی و شوخ بودم، ولی الان نه نمی تونم گریه کنم نه بخندم، خنثی شدم

در مورد محبت و دلبری و استقبال با روی شاد، خیلی استادم

ولی این آدم، داره از خوبی های من سو استفاده می کنه، سر هر چیزی بهم توهین می کنه ولی من هیچ وقت جوابشو ندادم و نیم ساعت بعد مث چی پشیمون و گریان میاد سراغم

هفته پیش هم سر اینکه چرا به مامان بابام زیاد زنگ میزنم عصبی شد و به بردارم که 4 سال پیش فوت کرده، توهین های بدی کرد😭😭😭😭😭

دیگه رسما از چشمم افتاد و تصمیم گرفتم به پدر مادرم بگم که چه جور آدمی هست، آخه اونا فک می کنن این خیلی آدم خوبیه😔چون تا حالا چیزی نگفتم

من خیلی آروم و خجالتی و شوخ بودم، ولی الان نه نمی تونم گریه کنم نه بخندم، خنثی شدم در مورد محبت و د ...

از همین موقعیت پشیمون شدنش استفاده کن مثلا بگو ازت انتظار ندارم اینجوری پشتشون بگی.اوناخیلی دوستت دارن .و خلاصه اینجور حرفا.همون چند دیقه ای که حداقل پشیمونه و سمتت میاد انرژیتو بزار و حرفاتو بهس بگو .انشاءالله که درست میشه❤❤❤

سلام گلم بله شکر خدا  رفت مشاور و روانپزشک الان خیلی بهتر شده

سلام عزیزم یسوال شما گفته بودین شوهرتپن اختلال دوقطبی دارن ؟ میتونم اددتون کنم چنتا سوال ازتپن بپرسم؟