2733
2734

تقریبا تمام اقوام درجه یک ما یعنی عمو، عمه، خاله و دایی به موقع ازدواج کردن( خب قدیم مد نبود یکی ۳۰ یا ۳۰ و چند سالگی ازدواج کنه ) مثلا عمو و خاله و اینای من خودشون ۵۰ ۵۰ و خرده ای یا ۶۰ ۶۰ و خرده ای هستن بچه هاشون هم ۳۰ یا ۴۰ هستن و بزرگن و ازدواج کردن و بچه دارن فقط پدر و مادر من دیر ازدواج کردن و بچه دار شدن( با اینکه همون موقع میتونستن زودتر ازدواج کنن ) 

من اصلا اصلا راضی نیستم من نباید بچه ی اول دو تا زن و شوهر پیر می بودیم تو فامیلی که همه ازم خیلی بزرگترن و یه خواهر بزرگتر هم ندارم که همراهم باشه هیچ دوستی ندارم. ازشون بدم میاد. اصلا چرا باید اینا پدر و مادر من باشن؟ من نمیخوامشون. خسته شدم. یه خری هم پیدا نمیشه منو بگیره. 

کی مثل من خیلی تنهاست؟

بدبختا چند سالشونه بهشون میگی پیر!

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خب بزرگترین اشتباهشون اینک تورو بدنیا اوردن کاش توی همون نطفه خفت میکردن تا بهشون نگی پییرر

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2731

مامان بابای منم دیر ازدواج کردن

ولی خب دلیل نمیشه بهشون بگم پیر

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

چرا اینجوری شدیم ما آدما دلت میاد اینجوری بگی اخه پدر و مادرت هستن تو اگه راست میگی خودت زود شوهر کن بچه هات مثل خودت که اینارو میگی بهت نگن

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 
چرا اینجوری شدیم ما آدما دلت میاد اینجوری بگی اخه پدر و مادرت هستن تو اگه راست میگی خودت زود شوهر کن ...

من انتخابی ندارم وگرنه ازدواج میکردم 

مادرم خواستگار داشت سر چرت و پرت ازدواج نکرد زود 

2738
من انتخابی ندارم وگرنه ازدواج میکردم  مادرم خواستگار داشت سر چرت و پرت ازدواج نکرد زود

این چرت و پرتی که میگی یه زمانی عقیده مادرت بوده بعدشم میشه بپرسم چن سالته ؟

این کاربری دست سه نفره عزیزان سو تفاهم نشه 🫂حوصله بحث ندارم ولی بری رو مخم جوابتو میگیری من مجبور به مدارا با روانیا نیستم 
عقیده نبود ترسو و خجالتی و توسری خور بود  ۲۱

اولا اصلا خوب نیس به مامانت اینارو میگیا 

دوما هنوز خیلی جوونی دختر تایپک قبلیتون خوندم که راجع به ازدواج بود چرا انقد هول میزنی بعدشم مادرت نهایتا ۵۵ سالش الان دیگه کجاش پیره بنده خدا تو از جای دیگه پری به مادرت چیکار داری مادر منم درس میخونده و ۳۰ سال با من تفاوت داره پدرمم همینطور ولی من باید اینجوری بگم اتفاقا افتخارم میکنم که پدرم پزشک و مادرم دکترا روانشناسی داره اگه این شغل هارو هم نداشتن بازم من بشون افتخار میکردم عزیزم