2733
2734
عنوان

مادراخیلی نگرانم حالم بده

205 بازدید | 39 پست

بچم 21ماهشه همه دندون های فک بالاش داغون شدن همه ها جلویی ها که کلا ریختن اصلا تا درمیومدن یکی دوماه بعد خراب میدن و به یکماه نمیرسید کلا میپوسید حالم بده تا کی باید بدون دندون باشه بچم 😭آیا راهی هست 

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خو چرا علتو بررسی نمیکنی دکتر بردی؟

به خدا اینقدر زود میپوسید که به دکتر نمیرسید بعدش پیش خودم فکر میکردم شاید دوتا جلوشه امروز دیدم فک بالاش عقبی ها هم پوسیده شده

قطره اهن که باعث پوسیدگی نمیشه معمولا شیر شب باعث پوسیدگی دندونه

چرا قطره ی اهن دندونای بچه خاله منو نابود کرد من ندادم از قطره های مرکز بهداشت بجاش از بیرون گرفتم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
به خدا اینقدر زود میپوسید که به دکتر نمیرسید بعدش پیش خودم فکر میکردم شاید دوتا جلوشه امروز دیدم فک ...

😑حتما حتما ببر دکتر اصلا طبیعی نیست این پوسیدگی زود هنگام 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
چرا پیش دندوپزشک کودکان نمی بری عزیزم؟ ببر ببینه راهنماییت کنه

یعنی میشه برای بچه ای که هنوز دوسالش نشده بتونن درست کنن ای خدا چقدر حالم میگیره وقتی به این موضوع فک میکنم که تا هفت هشت طول میکشه اصلی هاش دران

2706