1874
2047
بچه ها کلاس چندمین؟؟؟ من نهمم

منم  

نهم تو سایت خیلی زیاده

از اون دسته دخترایی هستم😌که بهشون سنگ پرت کنی🪨برات گل پرت میکنن🥀اما رو قبرت☠ �  My heart misses your warm caresses, my fathrدوست عزیز لطفا قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😆😃😂  با تچکر 

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

سلام جمیعا🙋‍♀️

کودکم کودک بمان دنیا بزرگت میکند!بره باشی یا نباشی گرگ گرگت میکند.کودکم کودک بمان دنیا مدادرنگی است،بهترین نقاش همکه باشی باز رنگت میکند... این داستان یکفرد واقعیست.دختر تیر ماهی هستم فوق العاده مهربونم.😍قول دادم که بدنشوم...بهترین دوستم خداست.دختری بارویاهای بزرگ😍🤩 داستان یکفردراگفتم .کسیکه اگر ازبغلش رد می‌شدیم نفهمیدیم چه کرده.ازاومثل بقیه نپرسیدم چرا.چون جوابی نداشت به جز یک سکوت طولانی وکمتراز دودهه زندگی کرد🖤کاش شبیه او نشوند درچشمانش اتش شعله میکشید....حیف که نخواست ببیند.. روزگار شاهد است که چطور از پسربچه ای قاتلی می‌سازند!اوراکشتند خودش نفهمید..چه بد است مرده متحرک باشی و هنوز نفس بکشی!آدم های اطراف پسر بچه خیلی بی رحم بودند،لعنت به آنهالعنت برکسیکه به بچه ده ساله هم رحم نمی‌کند.لعمت برکسانیکه هم کور باشند هم کر.وای برکسیکه وجدانش بمیرد.لعنت به کسیکه بنده پول است! وای برکسیکه خودش را به نفهمی زده است و نمیخواهد بفهمد.انهادرخواب احمقانه خویش خوشحالنندبایدرهایشان کرد.اگرتوهم روزی خواستی بیداران کنی،پس احمقی!پسر بچه روزیکه میرفت نمیدانست باخودچه می آورد.نمی‌دانست قراراست هیولاشود..یکروز زمستانی راهی بیابان شدکه سرنوشتش را عوض کرد.درمدرسه ای درس خواند که همه چیزرابرعکس به خوردش دادند!😔 کاش می‌توانستم کاری کنم کاش می‌توانستم مانعش شود.منیکروز به خودم قول دادم به زادگاهت بیایم،دقیقادر همان بازاری که سی دی میفروختی واین اتفاق خواهد افتاد.
برقرارم عزیز😂😂🤞

برقراریت مستدامممم  

از اون دسته دخترایی هستم😌که بهشون سنگ پرت کنی🪨برات گل پرت میکنن🥀اما رو قبرت☠ �  My heart misses your warm caresses, my fathrدوست عزیز لطفا قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😆😃😂  با تچکر 
2032
من ترم چهارم 

چ رشته ای؟

2051
از بس عاقل و خانومم فکر میکنن بزرگترم😌😌😌😌😌متولد ۸۱ ام

بلی بلی قطعا همینه من 85 

گلی خوبه؟

منم هستم

خیلی دلم میخوادهمسرایندم پلیس باشه از اونا که خیلی جدی ومغرورن و قد بلندی دارن و به هیچ خانومی نگاه نمیکنن😌از اونا که تو بخش عملیات و مواد مخدرن 😻جوگیرم نشدم دلم میخواد�واسه رسیدن ب این خواستم واسم یه صلوات بفرست و ریپلی کن که شادشم💋🌹💛🌸
1718