2058
2061

علیک سلام  

از اون دسته دخترایی هستم😌که بهشون سنگ پرت کنی🪨برات گل پرت میکنن🥀اما رو قبرت☠ �  My heart misses your warm caresses, my fathrدوست عزیز لطفا قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😆😃😂  با تچکر 

ماشاالله زیادن  

یه آدمایی هستن که میان تو زندگی آدم... یهویی،بی صدا،آروم...میان و با خودشون یه عالمه چیزای خوب میارن...عشق”لبخند”حمایت”آرامش....یه عالمه حسای خوب میدن.حسایی که هیچوقت نداشتی...میان و بهت میگن همه آدمها بد نیستن...و تو میفهمی آدمهای خوب هنوز هستن هرچند کم...تو اومدی تو زندگیم و فقط خدا میدونه که چقدراز اومدنت خوشحالم...از وقتی تو اومدی هر لحظه و هر ثانیه اش بهترین وقتای زندگیم بوده و هست و خواهد بود...من هر روز عاشقترت میشم همسرم 😍تو بهم ثابت کردی مرد تر از خودت وجود نداره😍

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2032
2062
سلام بزرگوار 

چطوری جون دل؟  

از اون دسته دخترایی هستم😌که بهشون سنگ پرت کنی🪨برات گل پرت میکنن🥀اما رو قبرت☠ �  My heart misses your warm caresses, my fathrدوست عزیز لطفا قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😆😃😂  با تچکر 
های گایز

توعم دهه هشتادی ؟

ای بابا فک کردم تو بزرگتر باشی دختر

1718