2726
عنوان

حاضرید اکانت نی نی سایتتون رو بدین به شوهرتون؟ 🧐🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 188 پست
شوهر من میدونه عضوم.میگه نمیدونم این تو چی داره میری تو سایتش😆 چن بار گفت رمزتو بده برم ببینم چی ت ...

من گاهی چیزای که به نظرم جالبه رو براشون تعریف هم میکنم 

اما معمولا نگاه عاقل اندر سفیه تحویل میگیرم 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
آره مساله نداره میدم فقط اون مرده که کامنت گذاشته😐

🤦🏻‍♀️😐

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده همسرم اطلاع دارن دعوتم کردن ب این سایت همسرمم درجریان گاهی شبا خوابم نمیبره کنارمه میخونه

چه جالب 👌

2728
شوهر من میدونه اینجام  تاپیکامم دیده هرچیزی ام ک میگم میگه از نی نی سایت یاد گرفتی? من بیشتر چ ...

چه خوب، اینجوری آدم خودش آرامش داره 👌

اون موقع یه تاپیک خدافظی هم زدم گفتم درست و اخلافی نیست من یواشکی میام اما خب نتونستم ترک کنم😂😂😂

همسر منم یک مدت گفت نیا،. دیگه نیومدم، دوباره برگشتم چند وقته دیگه اعتراضی نداشت 

من اکانتم رو گوشی همسرمم هست گاهی گوشی خودم شارژ نداره حوصله ندارم آویزون شارژر باشم با گوشی همسرم میام سایت هیچ وقتم وارد حریم شخصیم نشده خداروشکر 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
نمیدونه بفهمه ناراحت میشه سالها پیش ازم خواست نیام اینجا😶

چرا اخه؟

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2706