2726
عنوان

حاضرید اکانت نی نی سایتتون رو بدین به شوهرتون؟ 🧐🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 188 پست
چقدرم که حرف گوش کردی 🤦🏻‍♀️☺️

اون موقع یه تاپیک خدافظی هم زدم گفتم درست و اخلافی نیست من یواشکی میام اما خب نتونستم ترک کنم😂😂😂

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
اره حاضرم چون چیز مخفیانه ندارم

👌👌👌

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شوهر ندارم ولی همینجوریشم ی عالمه تاپیک علیه همسر ایندم و خونوادش دارم نه اصلا😂😂😂

طفلی اون همسر آینده 😂😂😂😂

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند
من کلا خوشم نمیاد دست ب گوشیم بزنه😑🤣

خودتم دست نمیزنی به گوشی ایشون؟ 

خودتم دست نمیزنی به گوشی ایشون؟ 

ن 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من  دخترخالم توسایت هست.با یکی‌‌دوستام.اسم‌اکانت هم رو‌هم‌‌میدونیم

خواهر شوهر و جاریت اگه میدونستن کارت درست بود 

بدیم که چی بشه هرکس باید برا خودش یه چیزای شخصی داشته باشه! 

همینجوری، جالب بود برام که بدونم،. آنقدر اینجا همه علیه قوم شوهر حرف میزنن،. گفتم یعنی روشون میشه شوهرشون ببینه 

حالا تا تشیف بیاره ببینم چ کسی هست خانوداش کی هستند 

به سلامتی و دل خوش ☺️

گفتی خوشت نمیاد شوهرت ب گوشیت دست برنه یعنی نمیدی اصلا بهش گوشیتو?ناراحت نمیشه? من گوشیم همش دست شو ...

خوب من خودمم ب گوشی همسرم دست نمیزنم

اون اوایل یکم کل کل کرد

بعد عالی شد 

خوب دلیلی نداره گوشی منو برداره هر کاری داره با گوشی خودش انجام بده این ک بخواد بره تو چت های من یا شبکه های اجتماعیم هم واقعا زشته چون شخصیه دیه شاید با دوستام ی حرفی زده باشم ک نخوام ایشون بفهمه...

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706