2058
2047
عنوان

حاضرید اکانت نی نی سایتتون رو بدین به شوهرتون؟ 🧐🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 189 پست
بدیم که چی بشه هرکس باید برا خودش یه چیزای شخصی داشته باشه! 

همینجوری، جالب بود برام که بدونم،. آنقدر اینجا همه علیه قوم شوهر حرف میزنن،. گفتم یعنی روشون میشه شوهرشون ببینه 

مزون مادر و کودک دارم پیجمو ببینید @fiyore_mezon  

واییی اسیییی الان کامنتمو لایک کردی دیدم قلط املاییمو ببینننن خاک تو سرم در جواب ی اقا هم بود😐😧😭😭😭

اگه تو تاپیکای عکس و جنجالی تگم نکنید حلالتون نمیکنم😂😂دختر کرمکی...🐛 دوس دارم تا جایی که میتونم کمک کنم   مخصوصا مشاوره رو خیلی دوس دارم اخلاق خوبم:مهربون و خوش قلبم♡اخلاق بدم:یکم زودجوشم یکمم زیادی کرم دارم♡اصلا بی منطق نیستم اما یادت باشه اگه خواستی بیخودی بپیچی به دست و پام و بی دلیل رو اعصابم راه بری قبلش خودتو هم واسه شنیدن هر حرفی آماده کنی♥️

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

گفتی خوشت نمیاد شوهرت ب گوشیت دست برنه یعنی نمیدی اصلا بهش گوشیتو?ناراحت نمیشه? من گوشیم همش دست شو ...

خوب من خودمم ب گوشی همسرم دست نمیزنم

اون اوایل یکم کل کل کرد

بعد عالی شد 

خوب دلیلی نداره گوشی منو برداره هر کاری داره با گوشی خودش انجام بده این ک بخواد بره تو چت های من یا شبکه های اجتماعیم هم واقعا زشته چون شخصیه دیه شاید با دوستام ی حرفی زده باشم ک نخوام ایشون بفهمه...

2032
شوهر من میدونه عضوم.میگه نمیدونم این تو چی داره میری تو سایتش😆 چن بار گفت رمزتو بده برم ببینم چی ت ...

من گاهی چیزای که به نظرم جالبه رو براشون تعریف هم میکنم 

اما معمولا نگاه عاقل اندر سفیه تحویل میگیرم 

خانواده همسرم اطلاع دارن دعوتم کردن ب این سایت همسرمم درجریان گاهی شبا خوابم نمیبره کنارمه میخونه

چه جالب 👌

من گاهی چیزای که به نظرم جالبه رو براشون تعریف هم میکنم  اما معمولا نگاه عاقل اندر سفیه تحویل ...

منم بعضی وقتا تعریف میکنم براش 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب لطف خداوند کریم منم باردار شدم 😊چله سوره حشر گرفتم.برام دعا کنید صحیح و سالم خوشکل تپلی باشه.یه ایت الکرسی مهمونم کنید .منم دعا میکنم حاجت روا بشید ب حق امام حسین 
2051
شوهر من میدونه اینجام  تاپیکامم دیده هرچیزی ام ک میگم میگه از نی نی سایت یاد گرفتی? من بیشتر چ ...

چه خوب، اینجوری آدم خودش آرامش داره 👌

میدونه اتفاقا با شماره ی خودش عضو شدم....

پروفایلمم می دونه مشکلی ندارم😊

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شاعرم...گیجم...غم انگیزم...بداخلاقم...اما تو خوبِ مطلقی...از من نمی رنجی....📒📚🖌🖋
اون موقع یه تاپیک خدافظی هم زدم گفتم درست و اخلافی نیست من یواشکی میام اما خب نتونستم ترک کنم😂😂😂

همسر منم یک مدت گفت نیا،. دیگه نیومدم، دوباره برگشتم چند وقته دیگه اعتراضی نداشت 

من اکانتم رو گوشی همسرمم هست گاهی گوشی خودم شارژ نداره حوصله ندارم آویزون شارژر باشم با گوشی همسرم میام سایت هیچ وقتم وارد حریم شخصیم نشده خداروشکر 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
1718