2058
2047

اصلا میدونن، اینجا عضوین؟ 

حاضرین اکانتتون رو بدین دستشون، یا بدین چک کنن؟ 

یا کل قوم شوهر رو تو تاپیک هاتون به رگبار بستین؟ 😁

مزون مادر و کودک دارم پیجمو ببینید @fiyore_mezon  

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

نچ گو میخوره اکانت منو بخاد

شوهر ندارم هرچند

😎اونایی ک دروغ میگنو بکشین زیر گوششون بابا/تنها چیزی که غیر ممکنه فقط خود غیرممکنه . حتی اونی ک میمرد واست اگه همین الان بره ممکنه !سلطانم تتلو💎😎متولد۷۸🖤

اره حاضرم چون چیز مخفیانه ندارم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

من شوهر ندارم ولی همینجوریشم ی عالمه تاپیک علیه همسر ایندم و خونوادش دارم نه اصلا😂😂😂

اگه تو تاپیکای عکس و جنجالی تگم نکنید حلالتون نمیکنم😂😂دختر کرمکی...🐛 دوس دارم تا جایی که میتونم کمک کنم   مخصوصا مشاوره رو خیلی دوس دارم اخلاق خوبم:مهربون و خوش قلبم♡اخلاق بدم:یکم زودجوشم یکمم زیادی کرم دارم♡اصلا بی منطق نیستم اما یادت باشه اگه خواستی بیخودی بپیچی به دست و پام و بی دلیل رو اعصابم راه بری قبلش خودتو هم واسه شنیدن هر حرفی آماده کنی♥️
2050
به نظرتون اگه خانمم بفهمه اینجا هستم چکار میکنه ؟؟

من بودم متنفر میشدم ازت بشدت تا جایی که طلاق میگرفتم جدی میگم 

آه خداااا جون خسته شدم بس نیست.؟ پس کی منم بچمو بغل میگیرم😔پس کی میخوابونمش روپاهام😔پس کی بهش شیر میدم😔مادر نشدنم داره بدم میکنه خدا جون دارم بد میشم گاهی حتی چشم دیدن حیوون حاملم ندارم😔😔خدایا نذار بد بشم...برای مامان شدنم یه صلوات میدی😘
به نظرتون اگه خانمم بفهمه اینجا هستم چکار میکنه ؟؟

من باشم طلاق میکیرم😐🙄🧘

اگه تو تاپیکای عکس و جنجالی تگم نکنید حلالتون نمیکنم😂😂دختر کرمکی...🐛 دوس دارم تا جایی که میتونم کمک کنم   مخصوصا مشاوره رو خیلی دوس دارم اخلاق خوبم:مهربون و خوش قلبم♡اخلاق بدم:یکم زودجوشم یکمم زیادی کرم دارم♡اصلا بی منطق نیستم اما یادت باشه اگه خواستی بیخودی بپیچی به دست و پام و بی دلیل رو اعصابم راه بری قبلش خودتو هم واسه شنیدن هر حرفی آماده کنی♥️

شوهر من میدونه عضوم.میگه نمیدونم این تو چی داره میری تو سایتش😆

چن بار گفت رمزتو بده برم ببینم چی توشه😁😁

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب لطف خداوند کریم منم باردار شدم 😊چله سوره حشر گرفتم.برام دعا کنید صحیح و سالم خوشکل تپلی باشه.یه ایت الکرسی مهمونم کنید .منم دعا میکنم حاجت روا بشید ب حق امام حسین 
1718