2737
2734
عنوان

مردی متوجه خیانت همسرش شد!

501 بازدید | 44 پست

پدر زنش متوجه شد زن پسرش خیانت میکنه 

اومد خونه و به دامادش گفت داماد دخترم یه خبطی کرده میرم میارمش یه پات کاری میکنم بگه غلط کرده 

بعدم میاد دست دامادش و میگیره و میگه باید یادت بیاد قبلا چه جوری بودی جامعه پر از مرد های رنگارنگ 

زنت دیده تو مردای دیگه چیزایی که تو ازش دریغ کردی

میبره دامادش و کت شلوار فروشی و چند تا کت شلوار قشنگ میخرن بعدم میرن ارایشگاه و دامادش حسابی به خودش میرسه 

اخرشم به دامادش میگه عزیزم ببخش و فراموش کن به روش نیار 

مردای زیادی چنین اتفاقی براشون افتاده 

سریال# یاور 

هع شتر در خواب بیند پنبه دانه

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

دامادم گفت باشه؟

اقتباسی از کتاب دلفین ها راه میروند

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

هعی😐

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2706