2737
2734
عنوان

با دوستاتون بعد ازدواج

671 بازدید | 37 پست

بعد اینکه رفتین سر خونه زندگیتون ارتباط داشتین خونتون میومدن مخصوصن اونایی ک اکیپی هستن من اکیپمون همشون مجردن و دوست دختر و دوس پسر دارن دوستای شوهرمن ک منم باهاشون دوست شدم یکیشونم هست خیلی شیطونه با صد نفر دوست میشه و میاردشون تو اکیپ 

حس میکنم اشتباه زفتم سر خونه زندگیمون راهشکن بدم بیان خونمون ولی اینم بگما اللن خیلی با هم بیرون میریم و جمع میشیم و خوش میذره 

من رفتم ی شهردیگه و از همشون جدا شدم

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما قبل ازدواج یه اکیپ ده نفره بودیم چهار تامون دختر بقیش پسر 

بعد از ازدواج شوهرم با اکیپمون آشنا شد از قبلم میشناختشون و الان خیلی باهم رفت و آمد داریم و خیلی باهم راحتیم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
من ارتباط دارم 

میان خونه زندگیت مشکلی پیش نیومده؟؟ 

من ب شوهرم اعتماد دارم ولی همه میگن رفیق بازیاتون قطع کنید یکیشونم هست خیلی شیطونه پسر هر روز با یکی میاد تو اکیپ میگم داستانی نشه بعدن برام بگم کاش اینکار نمیکردم

یه شهر دیگه زندگی میکنم دوست ندارم رفقام از کاروبار زندگیم سر در بیارن ارتباطمون محدوده 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
ما قبل ازدواج یه اکیپ ده نفره بودیم چهار تامون دختر بقیش پسر  بعد از ازدواج شوهرم با اکیپمون آ ...

مشگلی پیش نیومده براتون ؟؟ 

منم شوهرم باهاشون میگشته دوستای شوهرمن ولی باحاله و ب منم خیلی خوش میگذره فقط یکیشون همش هر روز دوست دختر داره دگ 😂😂😂

2738
میان خونه زندگیت مشکلی پیش نیومده؟؟  من ب شوهرم اعتماد دارم ولی همه میگن رفیق بازیاتون قطع کنی ...

اخه اکیپمون دختر پسر قاطیه همسرم با پسرا کامل رفیق شده 

مشکلی نداریم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
مشگلی پیش نیومده براتون ؟؟  منم شوهرم باهاشون میگشته دوستای شوهرمن ولی باحاله و ب منم خیلی خوش ...

نه چه مشکلی 

خیلیم بهمون خوش میگذره اکثرا میریم بیرون 

پسرای ما هم هرروز یه دوست دختر جدید پیدا میکنن

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

نه همشون باهام بهم زدن نمیدونم چرا☹فقط ۳ نفرشون بودن و هستن😉 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2706