2703
2553

علت کمردرد و درد زیرشکم ازچیه؟؟؟من تاهمین الان اصلا کمردردواینا نداشتم و اقدامم و پاهامم اکثرا پای چپ همش دردمیکنه و خیلیییی عصبی شدم این ماه وبی مورد عصبیم همش ...چرا؟؟کسی تاحالا اینجور بوده؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤

منم حاملم امروز بی چک گذاشتم خداروشکر حامله بودم منم علائم شما رو داشتم انشاالله بحق این ماه عزیز شما هم بارداری گلم 😍🙏

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حاملم امروز بی چک گذاشتم خداروشکر حامله بودم منم علائم شما رو داشتم انشاالله بحق این ماه عزیز شم ...

وای خدا حفظش کنه برات...من همش حس میکنم ببخشیدا انگاهی یچی داره میریزه میگم شاید پریود شدم میرم میبینم هیچی نیست...میشه یکم بیشتر از علائمات بگی؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
2720
وای خدا حفظش کنه برات...من همش حس میکنم ببخشیدا انگاهی یچی داره میریزه میگم شاید پریود شدم میرم میبی ...

کمردرد دل درد همش فکر میکردم دارم پریود میشم نشدم 4روز رو روزه گرفتم بعد افطار حالت تهوع داشتم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
کمردرد دل درد همش فکر میکردم دارم پریود میشم نشدم 4روز رو روزه گرفتم بعد افطار حالت تهوع داشتم 

ن من از شنبه هفته پیش روزم فقد یکم سرم گیج میره ....ببخشیدا چندم پریودت این علائم کمردردو اینارو داشتی؟

ن من از شنبه هفته پیش روزم فقد یکم سرم گیج میره ....ببخشیدا چندم پریودت این علائم کمردردو اینارو داش ...

روزی که باید پریود میشدم 1هفته قبل پریودی تخمدون چپم درد میکرد