2726
عنوان

بچه ها نظرتون درباره اینکار شوهرم چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4118 بازدید | 222 پست
بایدی در کار نیست بخدا حالا یه شب نباشن چیزی نمیشه😂 شماهم باید از همین اول زندگی اون رفتاری که دوس ...

بحث اون چیزا نیست 

بحث اینه ازدواج کرده باید متعد لاشه .

پس چرا نمیزاره ممن برم پیش مادرم

برادرشوهر ۱۸ سالشه  چون شوهرم مادرشوهرم اجازه نمیده با اونا زندگی کنه چون مرده رو زده . والا ...

ای وای بزرگه که 

حق داری پس 

من فکر کردم ی بچه ۹ و ۱۰ ساله است 

کاملا حق داری 

ولی باید با سیاست رفتار میکردی 

اخه شوهرت نمیترسه تو و داداش جوانش تنها باشید خونه 

عزیزم خانه داری ؟ 

اصلا خوب نیست این وضعیت پسر ۱۸ ساله تو سن حساسی و ممکنه همش با شماست بهت علاقه متد بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای بزرگه که  حق داری پس  من فکر کردم ی بچه ۹ و ۱۰ ساله است  کاملا حق داری  ...

منم از همینمیترسم 

والا شوهرم یجوری شده که هر چی مادرش بگه میگه چشم 

تازه برادرشوهر یادت سیگار و این‌چیزها میکشیده خود مادرشوهرم گفت

2728
بچه دار نشو اکه دیدی همینه جدا شو .ادم با هزار امید شوهر میکنه نمیدونم شوهر های عوضی چه فکری میکنن ک ...

نه بچه دار نمیشم بخدا همش بفکر طلاقم 

توام آبجیم میدونی نمیخوام مامانم غصه دار شه اخه بدون پدر بزرگم کرده الان دلم آتیشه واسه مادرم که همه کار واسه شوهرم کرد آخر شوهرم گفت وظیفه و جلوی خانوادش به مامانم گفت گوه خوردی 

همسرت بشدت مامانیه زمانی تو کلاش میخوره ک دیگه همه ی حرمتا شکسته شده..باید بهش میگفتی اگه شب خونه مامانت موندی منم هر موقع بود میرم خونه مامانم..البته ک اقتضای سنشم هس اخه اگه فکرش بچه گانه نبود ک غیرتش تکون میخورد نمبزاشت داداشش همخـنه شما شه..راه درازی داری با این شوهرو مادرشوهر..فقط بی زبون وبییچاره نباش جلوشون

چشمان تو آفریقاست.. 
ای کاش ی بزرگتر بیاد وسط و کمکتون کنه  خونتون دو خوابه است ؟  واقعا بیشعوره مادرشوهرت&nb ...

مامانم اومد مادرشوهرم گفت خفه شو یک کلام دیگه حرف بزنی دستتو میکیرم از خونه بیرونت میکنم

همسرت بشدت مامانیه زمانی تو کلاش میخوره ک دیگه همه ی حرمتا شکسته شده..باید بهش میگفتی اگه شب خونه ما ...

الهی من فداتون چه خو فهمیدی حرفمو 

منم دلم داره آتیش میگیره سر این چیزا اصلا غیرت نداره 

شوهر مادرش دستم و گرفت هیچی نگفت من ۷ودم از خجالتش دراومدم بهش گفتم محرم نا محرم و متوجه شو 

بخدا برادرشوهر بود من مجبور بودم تو اتاق بمونم شوهرم از صبح تا شب کنار داداشش بود منم باد هوا

این حرفا چیه!!!! همینارو میگید که پسرا از ۱۰ سالگی رو هرچی جنس مخالفه زوم میکنن... 

واقعیته عزیزم 

ی پسر ۱۸ ساله با ی دختر ۱۹ ساله تنها باشن مدام بالاخره علاقه ایجاد میشود 

من خودم ادم بروزی هستم و روشنفکر 

ولی واقعا بچشمم دیدم ی خانم مومن و باحجاب برادرشوهرش بهش پیشنهاد داده 

و خیلی اتفاقها 

همسایمون 

تازه داماد با خواهر زن فرار کرد 

همه که عزیزم قوی نیستن 

و پایبند و این پسر ۱۸ ساله الان کمبود عاطفی هم دارد 

پیشگیری بهتر از درمان 

مطمئن باش پیش مشاور برن میگن درست نیست 

اینجا بهشت نیست که عزیزم 

باید مراقب خودمان باشبم 

اینهمه آمار تجاوز همخون هست بیداد میکنه 

چه برسد به فامیل درچه ۲ و ۳ 

واقعیته عزیزم  ی پسر ۱۸ ساله با ی دختر ۱۹ ساله تنها باشن مدام بالاخره علاقه ایجاد میشود  ...

موافقم گل من 

برادرشوهر مورد اخلاقی داره 

خودم دیدم که چجور فحشای میده یا مامانش گفت سیگار و این‌چیزها یادت مصرف کرده

2706