2726
عنوان

بچه ها نظرتون درباره اینکار شوهرم چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4118 بازدید | 222 پست
کار خوبی نیست ، منم به خاطر مادر زن جادوگرم الان نزدیک یکساله خونشون نرفتم و باهاش قهرم 

اصلا جادوگر یه ایرادی داشتی که رفته درستت کنه اونم اینجوری می خپاسته له دخترش کمک کنه نرفته سم بگیره بهت بده بکشتت که خوشبختیتون می خواد حالا که دوست نداری یا هرچی بیشتر اعصاب زنتو بهم میرزی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
الان اوله ازدواجتونه چرا لج میکنین باهم اگه واقعا قصدت قطع رابطه بود خونه نمیگرفتی اونجاها

من نگرفتم 

مادرشوهرم خودسر اجاره کرده بود دعوا راه انداختم ولی مامانم گفت صبوری کن ابرو ریزی نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله درست میگید زن باید نوکر باشه و زندانی  الان قرن ۲۱ ایم زن ها قوی تر از همیشن و از پس خودشو ...

اب خوردن که نه ، اما خب این کار به خاطر حس مراقبت و نگهداری مرد  از زنه نه برده داری 

منطق و انسانیت دو عنصر گمشده روزگار 
گلم اینارو میدونم  والا تو عقد آدم روشنفکری بود الان نمیزاره تا دم در برم میگه اجازت دست منه&n ...

شوهرت چند سالشه سنتون کمه؟ 

اوایل زندگی بیشتریا همینن انشاللع درست میشه😊

:):)     :)              
2728
بخدا حال خودمم گرفته  تازه روز ۲۰ ام عروسی کتکم زد اونم الکی  بخدا لال بشم اگر یک کلام گ ...

بچه دار نشو اکه دیدی همینه جدا شو .ادم با هزار امید شوهر میکنه نمیدونم شوهر های عوضی چه فکری میکنن که همچین غلطایی میکنن و میخوان زنو از خونوادشون جدا کنن بعد خودشون میچسبن به خونواده نکبتشون

والا جلو مامانم بهش گفت گوه خوردی  ببخشید تورو خدا تو ماه رمضونی اینو گفتم

میدونم ولی مثلا اون رفته خونه مامانش که تا شما به خانوادت نگی اونا نمیفهمن فقط این گفتنا باعث دامن زدن به دلخوریا میشه و وضع زندگیتون بدتر 

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
گلم اینارو میدونم  والا تو عقد آدم روشنفکری بود الان نمیزاره تا دم در برم میگه اجازت دست منه&n ...

پس شما وارد جنگ شدين 

بخدا نميفهمم بعضيا از زندگي چي ميخوان كه ارامششون رو با هرچيزي معاوضه ميكنن 

اميدوارم خدا سر عقلش بياره

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
من نگرفتم  مادرشوهرم خودسر اجاره کرده بود دعوا راه انداختم ولی مامانم گفت صبوری کن ابرو ریزی ن ...

بعضیا مادرشوهر نیستن افعی ان:/😒

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅
بخدا اون شروع کرد 

چند سال دیگه پخته میشی و متوجه میشی حتی اگه اون شروع کرد تو کشش نده و تمومش کن

تجربه من از ۵سال زندگی

یا بزن به خنده و شوخی یا کلا حرفشو ندید بگیر

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2706