2737
2734

سلام من صبح ذخیرش کردم که حالابخونمش میبینم نیستش شما نمیدونین کی تاپیکش رو زده

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

وایی من خیلی بغض و گریه کردم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پی دی افشو گزاشتن گرفتن یه قسمت تو یه تایپک یه قسمت تو یه تایپک دیگه همیجوری خوندم تموم شد

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2728
ترکید

بچه ها دوباره خیلی بعدش گزاشتن

منم پی دی افشو گزاشتن گرفتن یه قسمت تو یه تایپک یه قسمت تو یه تایپک دیگه همیجوری خوندم تموم شد

میشه یه خلاصشو بگی انستا نوارم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2738
میشه یه خلاصشو بگی انستا نوارم

از کجاشو بگم

خداخیربده یکی ازبچهادقیقاازجایی که من نخونده بودم گذاشته بودتوتاپیکش،خوندمش ولی تاپیکشوسیونکردم که ...

چجوری لینک بزارم بلد نیستم

2706