2726
عنوان

خواهشا کمکم کنید.

263 بازدید | 16 پست

سلام دوستان عزیزم. من و همسرم بچه دار نمیشیم. همه راه ها رو هم رفتیم هرچیزی که فکرش رو بکنید ولی دکتر بهم گفته جنین اهدایی بگیرید ولی من نمی خوام دیگه توان روحی ندارم. داغون داغونم.. یک سقط در سه ماهگی و یکی در 5 ماهگی داشتم با درد شدید... دیگه توان روحی و جسمی ندارم واقعا...من برای فرزندخواندگی از طریق بهزیستی اقدام کردم. ولی متاسفانه بهم گفتند 2 سال برای نوزاد پسر و 3 سال برای دختر باید توی انتظار بمونم. دلم میخواد یه نوزاد داشته باشم بزرگش کنم بغلش کنم.. حسرت شده برام به خدا... کسی آشنایی چیزی نداره که من هم طعم مادر شدن رو حس کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب چرا جنین اهدایی نمیگیرین اینجوری خودت زایمانش میکنی احساسش میکنی

به نظرم از لحاظ شرعی درست نیست. در ضمن اگر دوباره سقط بشه واقعا دیوانه می شم الان دارم دارو افسردگی مصرف می کنم دکتر روانپزشکم برام بارداری مجدد رو ممنوع کرده و خودم هم نمی خوام واقعا نمی تونم.

عزیز متوسل به شهید ابراهیم هادی شو واین شهید قسم به حضرت الزهراکن چون این شهید ارادت خاصی به حضرت ال ...

شاید فکر کنید دارم اغراق می کنم ولی به ایشون و چند شهید دیگه هم متوسل شدم 40 شب زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین به نیتشون خوندم. خدا خودش می دونه همه راه ها رو رفتم...

رفتم گلم از بادکش کردن و حجامت بگیر تا خوردن انواع داروهای گیاهی

ای بابا ببین از من به تو نصیحت بهتره صبر کنی از بهزیستی بگیرید یا جنین اهدایی اینجوری استرس نداری ولی اگه به صورت غیر قانونی از کسی بچه بگیرید ممکنه دردسر درست کنند برای بچه و شما مخصوصا خانواده بد باشه

اهدای نوزاد عزیزم

بی خیالش شو اصلا کار انسانی نیست 

از همون بهزیستی بگیری بهتره درسته که باید صبر کنی ولی ارزشش رو داره و دردسر هم نداره در آینده🗻

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀
ای بابا ببین از من به تو نصیحت بهتره صبر کنی از بهزیستی بگیرید یا جنین اهدایی اینجوری استرس نداری ول ...

گفتم شاید بهزیستی اینجوری قبول کنه و کارهاش رو برام انجام بده.. یعنی نمیشه؟

2706