2737
2734
اون وقت جاری من دخارشو میفرسته خونه همسایه خودمو جر دادم تا یاد بگیره نفرسته سن من از اون کمتره ولی ...

والا خیلی گاوه....بهش بفهمون توروخدا،اون بچه ها گناه دارن

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😮😮😮😮😮تن و بدن آدم با شنیدن این حرفا میلرزه

من برگام ریخت🍃

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘
دختر و پسر نداره هردوتارو باید مثل چشم مواطب باشیم 

آفرین اره بیشتر دختر بخدا

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2731
2738
وای خدا  حتی خوندمش هضمش برام سخت بود خدا لعنتشون کنه😔😔😔

الهی آمین😔

من بچه که بودم مامانم اجازه نمیداد تنها جایی برم یا جایی بخوابم حالا که بزرگ شدم تازه میفهمم چرا

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘

اینا ک چیزی نیست همسایه ما نوزاده ده روزشو میزاره خونه یکی از فامیلاشون ک بره دکتر زنه هم کار فوری واسش پیش میاد بچه مردمو میزاره ب امید شوهرش شوهرشم چیزشو میزاره دهنه بچه بیچاره بچه ام فکر میکنه شیشه یا شیر مادرشه و متاسفانه هفته پیش بخاطر میکروب شدید معده بیمارستان بستری شد و دیروز فوت کرد😭😭😭😭

2706