2726

سلام بچه ها....

دنیا خیلی خراب شده،تجاوز بیداد میداد میکنه،هیچوقت بچه هاتونو بخصوص دختراتونو پیش کسی نزارید حتی اگه هیچی بهشون نشه مثلا بکارتشون رو از دست ندن بعد تو روحیه شون تاثیر بد میزاره😔آیندشون داغون میشه...

امروز مادرم گفت... بخدا فامیل نیستن اول اینو بگم... مرده ب رفیق دخترش ،که دختر عمو مرد هم میشه تجاوز بهش کرده وحامله ش کرده ،دخترهاز ترس نگفته....

بعد خواستگار میاد ونامزد میکنن ومیخوان برن ازمایش خون دختره میگه بارداره،کتک میزننش ودختره میگه فلانی بوده،مرد هم فراریه.....یعنی از این بدتر نمیشه بچه هااا‌..مرده ب همسن دخترش تجاوز کرده....

😔😔😔😔😔خیلی ناراحت کنندس...

تجاوز پدربزرگ ب نوه هم شنیدم....

شنیدم عروسه شاغله شوهرشم،بعد بچه شونو میزارن پیش پدربزرگ بچه موقع گرسنگی که گریه میکنه این پدربزرگ بیشعور

عورتشو میزاره دهن بچه هی میک میزنه بعد منیش میریزه دهن بچه ،بچه میمیره میدن پزشک قانونی وعلت رو میفهمن...

خیلی مراقب سرمایه زندگیتون باشید مهربونا

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون وقت جاری من دخارشو میفرسته خونه همسایه خودمو جر دادم تا یاد بگیره نفرسته سن من از اون کمتره ولی من عاقل تر اخه ادم بچه رو میفرسته خونه همسایه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

دختر و پسر نداره هردوتارو باید مثل چشم مواطب باشیم 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

اخری فاجعس فراموشش میکنم این چی بود دیگه یا الله

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

پدربزرگه رو 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

هعی

بله داشتیم ازین موردا متاسفانه

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید
2706