2733
2734

بله الحمدالله میتونه... خودمم فقط برای سرگرمی خیاطی میکنم 

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه به صورت عالی نمیتونه تامین کنه 

خانه دار هستم،معلوم نیست کی دوباره به محیط درآمدزایی برگردم، بهش فکر نمیکنم، فعلا مشغول بچه داری هستم 

توصیه ام به دخترم اینه که مهارت بلد باشه،سرکار هم بره تا وقتی مجرده و بچه نداره، اما  وقتی بچه دار شد و بچه هاش کوچیکن کنارشون باشه، وقتی از آب و گل دراومدن خودش اوقات فراغتش بایه فعالیت اثر بخش پرکنه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

توصیه من به دخترم اینه که شاغل باشه مستقل باشه قدرتمند باشه زیر دین کسی نباشه برای چندرغاز دستش جلوی شوهر دراز نکنه 

اگر هم شاغل نبود و از نظر مالی وابسته بود عزت نفس داشته باشه و نزاره کسی از گل کمتر بهش بگه  

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
2738

اشتغال فقط بخشیش مربوط به تامین مالی هست خیلی از اونایی که خانما شاغلن  نیاز مالی ندارن .بقیش برای حضور در اجتماع و فعال بودن هست . از اونجایی که هم مادرم شاغل بوده هم خودم قطعا دخترانم اشتغال خواهند داشت

همسرم به زور به مخارج میرسید
منم از سر تنهایی  و کمک مالی رفتم سرکار
الان کمک حالشم خداروشکر وضع زندگیمون بهتر شده
حالا خودم دیگه دوس دارم کار کنم و خونه نشین نباشم
پول خود ادم خیلی لذت داره.احساس استقلال مالی یا اینکه برای یکی ازعزیزانت بخوای چیزی کادو بخری و نیازی به پول همسرت نداری برام خیلی شیرینه.
اگر دختر دار شدم تشویقش میکنم مستقل باشه.

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
نه به صورت عالی نمیتونه تامین کنه  خانه دار هستم،معلوم نیست کی دوباره به محیط درآمدزایی برگردم ...

البته علاقه ای هم ندارم که به محیط کار برگردم ولی با این اوضاع اقتصادی شاید برگردم 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من از شاغل بودن بیزارم 

شکره خدا همسرم تامین میکنه

دخترمم هر کار دلش بخاد بکنه دوست داشت شاغل دوست نداش خانه دار ولی درس خوندن رو بهش تحمیل نمیکنم دوستدارم یه کلاس آزاد بره ب یه جایی برسه درس خوندن های الان ب درد نمخوره

من واقعا از اینکه نتونستم کار پیدا کنم احساس کمبود میکنم.... من خیلی دنبال کار رفتم نتونستم کار پیدا کنم....

با اینکه درامد همسر من خیلی خوبه همیشه بالای ماهی 30 میلیون هست..اصلا به درامد من نیازی نداره...حقوقم بگیرم برای خودمه حتی نمیپرسه چقدر میگیری...

ولی تو اجتماع بودن برام خیلی مهمه..نقش داشتن تو دنیا...

اینکه کسی ازم میپرسه شغل میگم خانه دار برام خیلی سنگینه...دلیل نفرت من از کشورم همینه ..اینهمه زحمت کشیدم..اینهمه دوره دیدم... تو کار خودم واقعا خوبم یک شغل با قانون کار برام نبود!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706