2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسی نمیپرسن احکام و رفتارها خ.دت رو میپرسن

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
2731
2738
خوب میشه نمونه هاشو بگین یا سخت ترین سوالشون رو

من خودم نرفتم داداشم رفت احکام و ولی فقیه و...از این چیزا و گفت شلوار زخمی میپوشی؟ترقه بازی می‌کنی و...

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
یه قران یه سوال مذهبی یه روانشناسی یکی هم از من پرسیدن 5 سال ایندت رو بگو کجایی 

یعنی کلا چهاتا پرسیدن عزیزم راست میگن که روانشناسشون همش میخواد به چالش بکشت

کاربرقدیمی هستم کاربری دوممه

آره می‌خوام بکشنت به چالش و عکس العملت رو ببینن و یکی میگه اگه یه دانش آموز بدرفتاری کنه چیکار باهاش میکنی

اره ولی بستگی به مصاحبه گرها و جواب دادن ما هم داره روی بعضی بیشتر حساس میشن و گیر میدن... ریلکس برخورد کن و جوابی که دوباره باعث سوال دیگه ای بشه نده بهشون... یکی هم اینکه نمره ازمون مهمتره از مصاحبه پس زیاد خودتو درگیر نکن