2737
2734

شوهرم حساسیت منو رعایت نمیکنه من دست خودم نیست رو این آدم حساسم دوست ندارم شوهرم باهاش بگو بخند کنه شوخی کنه قبلا که شوخی دستی هم میکردن. 

حالا بعد چندوقت مدت خیلی زیاد شاید بگم چند سال دوباره آشتی کردیم تا رفتیم خونه مادرشوهرم گفت اونا هم میان قبل این که بیان به شوهرم تذکر دادم که یادت باشه سر و سنگین باشی گفت باشه 

اما از لج من رعایت نکرد بازم سر شوخی رو باز کرد هر چی هم اون میگفت شوهرم میخندید هی به اون نگاه می‌کرد و میخندید اونم هی اسم شوهرمو صدا میزد و باهاش بگو بخند می‌کرد. 

شوهرم 6 سال از جاریم کوچیکتره و خیلی ساله تو خونوادشونه میدونم چیزی نیست شک هم ندارم

اما خوشم نمیاد بگو بخند کنه به خاطر من هم که هست رعایت نمیکنه.

دو راه بیشتر ندارم یا شوهرمو متقاعد کنم یا اونقدر به جاریم کم محلی کنم که دوباره باهام قهر کنه 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلو شوهرتو بگير به اون بنده خدا چه ربط داره

دور از جون دور از جون شما مثه خانمايي شدي كه شوهرشون خيانت ميكنه و بعد ميرن گردن زنه رو ميگيرن 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

ببین میگی شوهرت کوچیکتره.احتمالا قبل شما هم روابطشون صمیمانه بوده.من با برادرشوهرام زیادی صمیمی بودم.مثل خواهرم بودن😄ولی انقد همسراشون سختگیریهای بیجا کردن که حساسیت بوجود اومد.تازه یکی از جاریهام خواهرمه

منظورم اینه که هیچ پسری به زن برادرش به چشم دیگه ای نگاه نمیکنه.خیلی کم پیش میاد تو خانواده های غیر نرمال

والا ایراد از تو هست نه از جاریت نه از شوهرت وقتی مطمینی هیچی بینشون نیست چرا مثل ادمای عقده ایی میک ...

خب دست خودم نیست روش حساسم نمیخوام بگو بخند کنن 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

مقصر همسرتونه اول بعد جاريتون 

پس اول با سوهرتون صحبت كن 

يا يجوري غير مستقيم به جاريتون گوش زد كنيد 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

وا نکنه دوروز دیگ برادرشوهرم زن گرفت جاریم از من بدش بیاد منم برادرشوهرم کوچیک تره کلی با هم کل کل میکنیم میخندیم

نگران شدم😕

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2706