2733
2734
عنوان

پسر همسایمون واسه خواهرم نامه داده.. 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 46 پست
قصد توهین چیه افغانی دیگه ..اینا اومدن مملکت ما رو به گوه بکشن دخترای ما رو بیچاره کنن برن...دعوا ن ...

بله راست میگی گرونی مسکن طلا خودرو دلار سکه همش تقصیر افغان هاست تحریمم تقصیر افغان هاس وگرنه ایران گل و بلبل بود هرچی میشه تقصیر افغان هاس   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجازی با واقعیت تفاوت داره مجازی طرفوبلاک میکنی میره اما واقعیت چیزی نگه ممکنه دردسربشه

اخه بچه ۱۴ ساله میخاد چیکار کنه؟ تو سن بلوغ هستن دیده دوستاش از این کار ها میکنن اونم خاسته تجربه کنه یه کاغذ داده دیگه چاقو نزاشته زیر گردنش که چه دردسری میخاد درست کنه؟ نهایت اگه خیلی دیگه عاشق بخاد باشه بزرگ شد میره خاستگاری 

🔴🔴لایک نکن🚫🚫🚫
2728
جدا جدن چیه

اوهوم میدونم

دوست عزیز کمک کن غلط املایی نگیر♥😐

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌
۱۴ ؟؟؟؟ هی زندگی به کجا چنین شتابان😐😐😐😐😐😐😐

دوتا بچه ی نه ساله و ده ساله داریم تو فامیل، از بچگی باهم بزرگ شدن

الان شاید لفظا رابطه دوس دختر پسری نباشه

ولی رفتاراشون خیلی جالبه

پسره تو باغ نیس، ولی احساس و رفتار دختره خیلی جالبه، یهو خانومانه شده، باهم دست تو دست قدم میزنن

یه حالیه اصن

👀
قصد توهین چیه افغانی دیگه ..اینا اومدن مملکت ما رو به گوه بکشن دخترای ما رو بیچاره کنن برن...دعوا ن ...

ببخشیداما افغانیای ایرانم مثه ایرانیای خارج ازکشور.این درسته که کشورای دیگم خصوصا ترکیه که پره ایرانی شده بگن ایرانیا اومده مملکتمون رو به گند بکشن؟ درست نیس اینجوربگی🥴

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
اره اینجا هم درخواست بدی کاربریت میترکه 😂😂😂تامیک میزنن درخواست داد نی نی یارررررررر😱

عزیزم اون بچه هستش ها ن اینکه اقایون اینجا که ماشالا با سن ۴۰ سال میخان مخ بزنن

🔴🔴لایک نکن🚫🚫🚫
2738
ول کن باو بچس 😅😅

سلام فاطی جون خوبی ابجی🥰

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
اخه بچه ۱۴ ساله میخاد چیکار کنه؟ تو سن بلوغ هستن دیده دوستاش از این کار ها میکنن اونم خاسته تجربه کن ...

بعضیاایقد خوب نیستن که نهایتش بزرگ شدن برن خاستگاری و تمام...

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706