2737
2734
عنوان

عاشق همسرم شدم

487 بازدید | 22 پست

راستش بعد از کلی درگیری ذهنی به این نتیجه رسیدم که بله منم افتادم تو دام عاشقی نفهمیدم نفهمیدم هم واقعا ولی خب درکل حس قشنگیه و به نظرم مقدسه. منتهی یه حسی درونم هست که فکر میکنم درون اکثر ادما هست و اون هم ترسیدن از لو رفتن احساس عشقی که دارن و یه جورایی پذیرفته نشدن توسط طرف مقابلشون.منم دقیقا همین حسو دارم و یه استرسی گرفتم و درواقع ترس بزرگترم از این هست که نمیدونم و بلد نیستم چطوری این حجم از دوست داشتنو بروز بدم و ابرازش بکنم اصلا یا نه که کار درستو کرده باشم و رابطم با عشقم به همین قشنگی که هست پیش بره.ممنون میشم تجربیاتتونو باهام اشتراک بزارید و راهنماییم کنید عزیزا❤️😘

یه صلوات بفرست برای رسیدن به حاجت خودم و خودت☺️❤️🌼

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چه حسیع

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2738

چندساله ازدواج کردین؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩

تازه عاشق شدی؟😐 نپذیره یعنی چی ، شوهرته ، همو پذیرفتین که دارین باهم زندگی میکنین ، همو پذیرفتین که باهم خوبین و همین خوبی باعث شد عاشق شین... اگه خوب نبودین که از هم ‌متنفر بودین‌.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706