2703
2553
عنوان

دوران عقد زیاد خونه مادرشوهر میرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 103 پست

من زیاد رفتم و اشتباه بزرگ زندگیم بود

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
ببین عزیزم تو فرهنگ ایرانی  چیزی بنام عقد وجهه نداره  تو با اینکه زن عقدی طرفی  ول ...

نبابا بیخود میکنن مگه دست خودشونه😑ک اجازه ندن

عشق و حال دوران عقد چی میشه پس

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته ای یکبار میرفتم. جمعه ها واسه شام. بعد شامم‌ برمیگشتم خونمون .‌ بیشتر دور دور میرفتیم. کرونا نبود پارک میرفتیم . شوهرم خونه ی ما ماهی یکبار میومد. روش نمیشد پیش بابام. من مادر ندارم. اونم با بابام‌خیلی معذبه. 

من ماهی یبار میرفتم.اصلا حوصله جو خونشونو نداشتم.یه خواهرشوهر دارم کلا از روی باد هوا حرف میزنه و نمیفهمه چی میگه و کاملا بی منظوره و از سر نفهم بودنشه و خیلی بهم میپرید منم میدیدم اینجوره ماهی یبار اونم به اصرار و التماس شوهرم میرفتم

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2720
من ۹۹ درصد دوران عقدمو خونه پدرشوهرم بودم. البته من شرایطم فرق میکرد. مادرشوهر نداشتم. شوهرمم تک بچه ...

چ جالب😍

بعضیا ک میخان یک قدم بردارن واسه خانواده شوهرانگار میخان کوه بکنن چ خوب ک هواشونوداشتی

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
من کلا دوران عقد مناسبت ها میرفتم . الانم همون هفته ای یکبار و یا وقتایی ک همیشه باشن میرم . همیشه ...

منم زیاد صمیمی نمیشم ولی تعریف میکردن یکی از جاریام روز عقدش وقتی اومده بوده خونشون با لباس عقد بلند شده ظرف شسته میگن ما اونجوری دوس داریم

چون دیگه از حالت مهمان بودن درمیای بعدم عادت میکنن بعد عروسی هی میگن چرا نمیایین چرا کم میایین دلمون ...

دقيقا👍🏻 حرف منو زدي

درست درآخرين لحظه ها كه مي خواهيد روياهاي خود را به خاك بسپاريد خبر خوبي خواهد رسيد...
2714

به حرف مادرت گوش کن

اگه میخوای کنارش باشی برید بیرون

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
منم زیاد صمیمی نمیشم ولی تعریف میکردن یکی از جاریام روز عقدش وقتی اومده بوده خونشون با لباس عقد بلند ...

دقیقا مث خانواده شوهرمن هرچی صمیمی تروخودمونی تر دوس داشتنی تر 

الان جاری بزرگم اینطوریه اینقدردوسش دارن کلا باهاش ندارن از جیک وپوک زندگیشون خبرداره

ولی من معذبم خیلی دوس دارم مث اون باشم ولی نمیشه 

اینقدرباپدرشوهرم صمیمی هستش پدرشوهرمم یجوردیگ رواون حساب میکنه

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706