2726

بچه ها بیاین نظر بدین 

توی خانومای فامیل یا اطرافیان

پردرآمدترینشون چیکار میکنن؟

من که خودم میگم «صندوق سرمایه گذاری»

شما چی؟

آرایشگری

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارایشگر

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2728

مسخره بازی تو اینستا بعد از دوماه درآمدبالای 10 میلیون و بعد از هرماه 5میلیون دیگه بزار روش

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش

صندوق سرمایه گذاری چيه ديگه؟

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
🤭🤭🤭🤭 توو فکرش باشم پس

فکر کنم کم کم داره از مد میفته چون دیگه کسی اعتماد نمیکنه و تبلیغات اینستایی دیگه جواب نمیده مگر اینکه خودت انلاین شاپ بزنی یعنی محصول خودتو بخوای بفروشی والا خودت بخوای فقط تبلیغ کنی دیگه فایده نداره

2706