2733
2734

خانوما من خواستم درکم کنین راهنمایی کنین برداشتتون از اسکرینو بگین نه اینکه بزنین تو سرم هی بخندین بگین سرکاری یا یه چیز دیگ 

هر کی فک میکنه سرکاری نظر نده ولی بخدا ک سرکاری نیس لطفا زود قضاوت نکنین من اینجا دارم با بغض تایپ میکنم میگم دوست پسرم با توجه به این گفته هاش برمیگرده یا نه!؟ شماها به حاشیه میکشین فقط 💔😞آدم میمونه به کی بگه درداشو😢

این چت دوست پسرم یه فامیله (اون سفید ها حرفای دوست پسرمه)(احتمالا بخاطر عشق سابقم ولم کرده) (راسی اونجا گفته باطن نه ظاهر ینی خواسته بگه دختر مظلوم نمایی نیس گول ظاهرو نخوری) لطفا بدون در آورن مسخره بازی جواب بدین وگرنه تاپیک قفل میکنم 💔😞😭اگه دوسم داره چرا باهام سرد رفتاری میکنه چرا تحویل نمیگیره؟ 

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوس پسرت عملا بهت توهین کرده یکی به نعل یکی به میخ زده 

امیدوار نباش ادم موندنی نیس دوس پسرت

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738

من برداشت کردم که احتمالا ببخشیدا معذرت پیشش همش چ..ناله میای خسته شده .در کل منم حوصله ادمایی که همیشه فاز شکست عشقی میگیرنو ندارم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706