2703
2553
عنوان

حق با کیه +اسکرین شات😐

1477 بازدید | 95 پست

نامزدم(هنوز عقد هستیم)شبا که پیامش میدم میگه من ایقد خستم دیگه بخوابم ..😐

بعد دیشب که رفتم اونجا دیدم ساعت ۱۲ شده هنوز نیومده ،زنگش نزدم میخواستم باهاش صحبت کنم اخر شب که اومد بهش گفتم برا خودم متاسفم ایقد ساده ام حرفا تورو باور میکنم چون پدر ومادرش بودن دیگه نتونستم چیز دیگه ای بگم ورفتم خوابیدم 

صبح که بیدار شده بودم رفته بود سرکار واین پیاما رو داده...

پدرش تصادف کرده فعلا نمیتونن حرکت کنن حالا به نظرتون بهونه هاش قابل توجیهه؟ 

اصلا برا چی ادم متاهل باید تا این موقع پیش رفقاش باشه تو کتم نمیره 

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

تازه بگم کجا بودی هم جواب سربالا میده یعنی حتی نمیدوتم تا اون ساعت کجاس

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انقد بهش گیر نده ازت فراری میشه ها از من گفتن بود ، بنده خدا خستس حالا یه شبم رفته پیش دوستاش ، نباید دم به دقیقه بهم پیام بدین و زنگ بزنید که! ازادش بذار

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714

دیگ اقاییی دور نیا خونه خانومی نگران میشه 😂شوخی میکنم عزیزم 

شوهرت نزار رفیق باز باشه رفیق بازی بده ها خیلی بده دچار مشکل میشی 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2706