2737
2734
عنوان

خواستگاری

266 بازدید | 21 پست

بچه ها من خوارم 22 سالشه از 18 و19 سالگی خواستگاره که میاد ولی نمیدونم چرا قسمتش نمیشه خواهرم ا فسردگی گرفته میگه من زشتم هیچکس منو نمیپسنده در حالی که خداییش زشن نیست بایدگفت زیبا هم هست واقعا ز خیلی های اطرافم قشنگتره ولی نمیدونم چرا نمیشه واقعا هر دوهفته میان درخونمونومیزنن دخترمونو میبینن میپسندن میگن میایم میرن بعد پیام میدن قسمت نیست بنظرتون باید چکار کنیم

میگم نخندینا جیش کنین توظرفی بریزین جلودرتون .تجربه بود ازدیگران شنیدم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاری نکنه هر کی یه قسمتی داده یکی ۱۵ سالگی قسمتشه بره خونه بخت یکی ۴۰ سالگی

دعا کن هر وقت کسی اومد گرفتش خوشبختش کنه

دعانویس و رمالم هیچ کاری نمیکنن

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

سنش  کمه افسردگی چی؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
خودت تجربه شو داری واقعا؟؟؟

من جوردیگه اره خون به پا بودتوخونمونا بعداین کاریهوخوابید دعوا 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

شاید تحقیق میکنن یه سریا بد میگن ولی من یکیو میشناختم ک خیییلی خوشگل بود تحصیلکرده باادب باکلاس خیلی هم خواستگار داش ولی نمیشد بعد یکی نمیدونم ی دعایی داد بهش تا چهل روز بود نمیدونم چی بود یادم نیس سریع ازدواج کرد

2738

اخه چون خیلی میان میرن افسردگی گرفتهکه زشته 

مامانم میگه برم دعا بگیرم من نزاشتم گفتم دعانویسا الکین خرافه ان ولی واقعا دلم به حالش میسوزه واقعا

2706