2726
عنوان

خدا لعنت کنه هر مردی ک زنش رو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 34 پست
چقد بده  خونه مال خودمونه وگرنه میداشتیم میرفتیم سه سال اینجاییم اذیت نشدیم تو این سه ماه دیو ...

خیلی پسرش کلاس اوله ولی انقدر عصبی تو کوچه دوستاش باهاش قهر کنن خودش و میزنع جیغ می‌کشه فقط بیچاره بچه ها که باید تاوان بی عقلی خانواده ها رو پس بدن

میشه یه صلوات برای حاجتم با دلای مهربونتون مهمونم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترسم شوهرم اکثر اوقات ماموریته منو دخترم تنهاییم چندروز

چه ترسی گلم تا کی میخوای تحمل کنی این عنترارو  .بعدم  شپا ناشناس میمونی  پلیس که نمیگه کدوم همسایع بوده 

😂😂😂
2728

نصف شب سرچی دعوا میکنن که به کتک هم میرسه   والا من موقع خواب کتکمم بزنن حال ندارم پاشم دعوا کنم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
خیلی پسرش کلاس اوله ولی انقدر عصبی تو کوچه دوستاش باهاش قهر کنن خودش و میزنع جیغ می‌کشه فقط بیچاره ب ...

اینم همون حدوده

همش دعوا داره

ی وقتا صدای مادرپدره نمیاد بچه داد میزنه فحش میده

اینم همون حدوده همش دعوا داره ی وقتا صدای مادرپدره نمیاد بچه داد میزنه فحش میده

دیگه بچه زیر دست اینا بزرگ شده یاد میگیره طفل معصوم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
لعنت لعنت لعنت .اون خانمه هم از حرصش فحش میده اما من دلم واسه اون بچه میسوزه طفلی هر روز شاهد دعوای ...

من بشدت احساسی و صلح طلب اینطور وقتا خیلی میترسم اصلا تحمل دعوا ندارم دوس دارم دور بشم از اینجور جاها

الان حالم خیلی بده

هم برا زنه ک کتک خورد

هم برا مرده ک انقد فحشای بد میشنوه 

هم بجه ک انقد بی دفاعه

من بشدت احساسی و صلح طلب اینطور وقتا خیلی میترسم اصلا تحمل دعوا ندارم دوس دارم دور بشم از اینجور جاه ...

حق هم داری عزیزم دیدن و شنیدن این صحنه ها واقعا دلخراشه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706