2726

یه ماه پیش با دوست پسرم کات کردم بعد چن هفته آنبلاکش کردم ولی اون منو بلاک نکرده بود و استوریم سین میزد ولی پیم نمیداد.... بعد پسر فامیلمون رفته به دوست پسرم پیم داده گفته من آی نور (خودم) دوسش دارم قراره برم خواستگاریش... اونم گفته چه ربطی به من داره و فلا پسر فامیل هم گفته اخلاقش چجوریه چیه فلا بعد دوست پسرم اینا رو گفته در مورد من

ببین گفته دوسش دارم اگ دوسم داره چرا باهام جوری رفتار میکنه که انگار دوسم نداره؟ چرا بهم میگه اخلاقت گنده ولی پیش این پسره گفته دختر خوبیه؟ 

راسی گفته بخاطر یه پسر (بخاطر عشق سابقم فک کنم ترکم کرده اخه من احساسی میشدم و پیش دوست پسرم از عشق سابقم میگفتم احتمالا غیرتش خدشه دار شده) 😭💔💔

بنظرتون برمیگرده؟؟؟ 

بهم گفته بود تو برو به پسر فامیلت برس به علیت برس(میدونم وقتی عصبی و غیرتی میشه اینو میگه 😭😞) 

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    

دختر خوبیه از ظاهر نه؟؟

اینو یکی به من بگه دل و روده اش رو از چشماش میکشم بیرون 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راست گفته خیییلی بچه ای ینی از عشق سابقم میگفتم😐من بودم میزدم در....میرفتی

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
دختر خوبیه از ظاهر نه؟؟ اینو یکی به من بگه دل و روده اش رو از چشماش میکشم بیرون 

منظورش این بوده یه وخ فک نکنی از رو ظاهر میگم خواسته بگه باطنیم چون خیلیا فک میکنن دختر خوب از ظاهرش خوبه ینی مظلوم نما 

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    

فامیلت رفته از دوست پسر سابقت تحقیق کرده؟

مهدی بیااااااااااااااا😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706