2737
2734
عنوان

بیاین یه لحظه...رابطه پدر پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 64 پست
با من کلا بد ینی چش دیدن منو ک نداره اصلا  وضع مالیشم خوبه نیازی نداشت  شوهرم بی عقله بی ...

یعنی پسش نمیدن زندگی مشترکه شوهرت حق نداش بدون اطلاعو رضایت بده برعکس بود مطمئنن جنجال بپا میکرد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نمیدونم بعدا میخواد پس بده یا نه ولی با زحمت قرعه کشی گذاشتیم دراومد شوهرم داد باباش گف داره خونه می ...

نباید بده تو شرایطی ک توصیف کردی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی پدر مادرا عجیبن واقعاً

مخصوصا پدرشوهر مادرشوهر من 

یذره فکر زندگی بچه هاشونو نمیکنن 

😭

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 
یعنی پسش نمیدن زندگی مشترکه شوهرت حق نداش بدون اطلاعو رضایت بده برعکس بود مطمئنن جنجال بپا میکرد

ما برناممون رو اون پول یچی دیگه بود یهو دیشب اومد گف ب بابام گفتم ۵۰ دارم میدم بهت چن روز دیگه

2728
ما برناممون رو اون پول یچی دیگه بود یهو دیشب اومد گف ب بابام گفتم ۵۰ دارم میدم بهت چن روز دیگه

میگفتی منم اینجا کشک بودم نیاز به مشورت ندونستی بعدم سخت بگیر بگو کی پس میده برنامه خودمونو انجام بدیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
لازمش داشتیم  قرار بود یه موتور بده یکمش بردارع بریم مشهد  چن بار گفتم بریم گفت فعلا ندا ...

خب اینجوری که میبینه خیلی حساسی بدتر که

دوستان دیگه سايت نميام دوستون دارم 👋اکانت تعطیل🚫
مخصوصا پدرشوهر مادرشوهر من   یذره فکر زندگی بچه هاشونو نمیکنن  😭

خودخواهن 😕😕 ولی یه کم به همسرت سخت بگیر که دفعه دیگه بدون مشورت با شما کاری انجام نده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
میگفتی منم اینجا کشک بودم نیاز به مشورت ندونستی بعدم سخت بگیر بگو کی پس میده برنامه خودمونو انجام بد ...

تنها نبودیم اون لحظه واسه همون الان عصبیم گریمم گرفته فقط منتظرم بیاد

2738
عصبیم. گریم گرفته ... چون من اون قرعه گذاشتم از گلوم زدم لز هرجم کم کردم گفتم مجبورشع بده دراومد میز ...

دقیقن منم شرایط شما رو داشتم قشنگ درکت میکنم ی کار کن نده بهش پولو یا حداقل برا اینکه دل خودت خنک بشه برو از سرتاپات لباس بخر تا میتونی خرج کن، من اونموقع ی دعوا بزرگ راه انداختم لباسامو جمع کردم برم خونه مامانم، بابامم حق رو ب همسرم داد تا تونستم جیغ کشیدم و گریه میکردم، اینایی ک میگن اشکال نداره و فلان اصلن نمیدونم اون زجری ک تو کشیدی برا اون پول جمع شده چی هس

خودخواهن 😕😕 ولی یه کم به همسرت سخت بگیر که دفعه دیگه بدون مشورت با شما کاری انجام نده

میدونی بچه نداریم همه سواستفاده میکنن شوهرمم فوق العاده دلسوز ن نمیگه 

میگن ۲ نفرن خرجی ندارن بزار تا دارن ازشون بتیغیم ولی نمیگن طرف آینده ای ام داره

دقیقن منم شرایط شما رو داشتم قشنگ درکت میکنم ی کار کن نده بهش پولو یا حداقل برا اینکه دل خودت خنک بش ...

اره دقیقا بخدا اگه براش برنامه نریخته بودیم ناراحت نمیشدم 

بعدم ما بعد یسال خواستیم خونه بگیریم جدا شیم ۱تومن کمک نکردن بقران ۱۰تومن از بابام قرض کردیم ۴۰تومنم طلاهامو فروختم 

میدونی بچه نداریم همه سواستفاده میکنن شوهرمم فوق العاده دلسوز ن نمیگه   میگن ۲ نفرن خرجی ...

اونا که اخلاقشون اینه و براشون مهم نیست شما ناراحت بشی، باید جدی و منطقی با همسرت صحبت کنی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اونا که اخلاقشون اینه و براشون مهم نیست شما ناراحت بشی، باید جدی و منطقی با همسرت صحبت کنی

میدونم فقط منتظرم بیاد خونه 

میدونم فقط منتظرم بیاد خونه 

موفق باشی ☺️👍 فقط تمام تلاشتو بکن که دعوا نکنی، آروم و منطقی صحبت کن

وضعش عالیه بابا  فک کنم قرض داده  ولی من راضی نبودم چون خودمون لازمش داریم  اولش ب ...

من ک هرگز. چون اونا فقط بفکر دوتا دختراشون هستن. هیچ وقت کمکمون نکردن. فقط زخم زبون میزنن. واسه چی بدم. تازه میگی خودتون واسش نقشه داشتین هرگز نمیدادم. چیزی ک ب هزار زحمت جمع کردم ک برا خودم خرج کنم بدم ب اونا. البته هروقت یه طلا یا چیزی میخرم ناراحت میشن یه مبارکه نمیگن. مگه از اونا گرفتم ک توقع دارن . شوهرمم فهموندم چجوری رفتار کنه احترامشونو دارم ولی رو هم نمیدم

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
2706