2726
عنوان

مشکلم با خونواده ی شوهر، لطفا بهم راهکار بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 2992 بازدید | 244 پست
متاسفانه شوهرمم نمیفهمه، اوایل پدرشوهرمو دوس داشتم ولی الان از اونم بدم میاد

میان چند روز مگه می مونن؟ فاصلتون با روستا زیاده؟

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
این اختلاف فرهنگی ما خیلی شدیده واقعا، خیلی چیزارو نمیشه ک اینجا گف. پدرمو درآوردن

بهترین راه سخت نگرفتنه موقعی که میان شیفت اضافه بگیر کمتر خونه باش اومدی خونه هم بیشتر بخاب در عین حال کم محلی هم نکن با شوهرتم منطقی حرف بزن بگو خسته ای و نیاز به استراحت داری

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا از زنای با مرام خیلی خوششون میاد حالا چه زن خودشون باشه چه دوست دخترشون اگه یه خانوم براشون ی ج ...

منظورتون از مرام،پایه بودن و همراهی کردن هست؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
میان چند روز مگه می مونن؟ فاصلتون با روستا زیاده؟

نمیمونن، ینی دیگه خودمو جر دادم ک به این مرحله نرسه، ولی میرن پس فردا هم میان. اگه خوب برخورد کنم ک هرروز میان، اخم میکنمم شوهرمم ناراحت میشه. 

2728
نمیمونن، ینی دیگه خودمو جر دادم ک به این مرحله نرسه، ولی میرن پس فردا هم میان. اگه خوب برخورد کنم ک ...

شوهرتون چرا موافقشونه.دلیلش چیه.

شوهرتون چرا موافقشونه.دلیلش چیه.

چون خودش تو اون فرهنگ بزرگ شده، اون فرهنگو خوب میدونه، کلا بااینکه سرزده بری خونه ی طرف، یه نوع احترام میدونن، زنگ زدنو اطلاع دادنو بد میدونن، 🤦‍♀️

چون خودش تو اون فرهنگ بزرگ شده، اون فرهنگو خوب میدونه، کلا بااینکه سرزده بری خونه ی طرف، یه نوع احتر ...

خب پس عزیزم نیتشون بد نیس،احترام گذاشتن بهت میدونن دیگه.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
چون خودش تو اون فرهنگ بزرگ شده، اون فرهنگو خوب میدونه، کلا بااینکه سرزده بری خونه ی طرف، یه نوع احتر ...

کاش بری مشاور بخصوص با شوهرت

منم از خونواده شوهرم ناراحتم چون نمیان اصلا،چون دوس دارم بیان هرازگاهی،البته نه باندازه خونواده شوهر ...

نه عزیزم میرییم  تو مناسبتا  عید. جشن تولد     اون میگه که بیایید بیشتر باهم میشینیم حرف میزنییم    مثلن میخاد  تمام روز باشه   منم بهش میگم بچم زلزلس 🥴🙄الانم   دوسدارم برم    ولی بعضی وقتا میگم نکنه خونه نباشن   اخه زیاد میره خونه ی اقاش  یاخواهراش خونه هاشون نزدیک به همه   ما نه شهردگه

خب پس عزیزم نیتشون بد نیس،احترام گذاشتن بهت میدونن دیگه.

بخوره تو سرشون احترامشون، بهشون گفتم بااینکارشون اذیت میشم خودشونم میدونن دیگه اگه نیتشون احترام باشه میفهمن بااینکار اذیت میشم پس باید زنگ بزنن

دقیقا خودمم میخواستم با پدرش مطرح کنم ولی فعلا پشیمون شدم، چون به بهونه ی کرونا یه ساله رفتوآمدشونو ...

غیر از اینکه رفت و آمد زیاد باعث سلب آرامش میشه،مخارجشم زیاده،خانواده شوهرت باید دلشون برای پسرشون بسوزه تو این شرایط اقتصادی،در ضمن مگه خانواده خودت چند وقت یکبار خونتون میان؟به نظرم اگر بری برای تفریح دهاتشون چند برابرش  میان خونتون

منظورتون از مرام،پایه بودن و همراهی کردن هست؟

مرام یک کلمه هست با ده ها معنا

ولی معنای اصلی مرام یعنی از خود گذشتگی بخاطر کسی که دوسش دارین طوری که او متوجه اون عمل شما بشه

غیر از اینکه رفت و آمد زیاد باعث سلب آرامش میشه،مخارجشم زیاده،خانواده شوهرت باید دلشون برای پسرشون ب ...

واقعا ازنظر اقتصادیم نمیرسونیم، خونواده ی خودم یه کوچه فاصله داریم هروقت دعوتشون کنم میان، خودم زیاد بهشون سر میزنم، مامانمم هرازگاهی میاد کمک، چون بیرونم کار میکنم مامانم نمیذاره زیاد اذیت شم کمک حالمه. 

2706