2733
2734

بچه ها شوهرم پاشو کرده تو‌یه کفش که من دیگه نمیتونم باهات بمونم حتی شنیدن صدات آزارم میده می‌خواد تا تهش بره و صیغه ی طلاق رو‌جاری کنه 

همه بهم میگن بیخود دست و پا نزن اگه موندنی باشه خودش میمونه اگه هم رفتنی باشه الان نره دو سال دیگه بالاخره میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا به اینجا رسیده

میگه که تو‌ آدمی که باید  باشی نبودی نفهمیدی که باید حافظ منافع زندگیت باشی ، پدرم بین اون و شوهر خواهرم فرق گذاشت ولی من صدام در نیومد ، خیلی چیزا  عذابش داد ، انقدر. عذاب کشید که دیگه الان نمیتونه ادامه بده

2738

ببین اگر میتونی اخلاق بدتو تغییر بده برای زندگیت بجنگ بذار بفهمه تو دوستش داری بخاطرش تغییر کردی

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
آخی  منم مشکل دارم اما شوهرم اینجوری نمیگه بهم

مشکلاتت شبیه منه ؟

من همیشه یه دختر ساده و‌مهربون بودم 

خواهرم ولی برعکس من تا میتونست از بابام کشید 

شوهرم حرصش از این درومده که چرا زن من نباید اونجوری باشه چرا یه خواهر انقدر زرنگ یه خواهر انقدر پپه

مشکلاتت شبیه منه ؟ من همیشه یه دختر ساده و‌مهربون بودم  خواهرم ولی برعکس من تا میتونست از باب ...

شوهرتم فرصت طلب و کلاشه و عاشق هم نیست مگه ادم زن و بچشو ول میکنه بچشو بی پدر یا بی مادر میکنه چون پدرزنش بهش پول نداده!!!!!!!!!!!!!!

به هر حال میتونه طلاق بده اما  اول باید حق و حقوقتوکامل بده 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
ببین اگر میتونی اخلاق بدتو تغییر بده برای زندگیت بجنگ بذار بفهمه تو دوستش داری بخاطرش تغییر کردی

منم میخوام همین کارو بکنم ولی اون دیکه به من فرصت نمیده میگه دیگه نوش دارو‌بعد از مرگ سهرابه

2706