2733
2734
عنوان

نکنه یه بلایی سرش آوردن.قصور کردن

358 بازدید | 12 پست

خواهر زادم دو سالشه(پسره)

گفتن تو کلیه اش هفت میلی متر سنگ هست دیروز عمل کردن امروز پرستار اومد گف یه سنگ دیگم هست باید برداریم رفتیم پیش دکتر گف نه لوله گذاشتیم با یه عمل دیگ میخوایم اونو دربیاریم نمیتونیم مرخص کنیم .حرفاشون یکی نیس

یعنی دارن چیزی از ما مخفی میکنن؟میترسم قصور پزشکی کرده باشن میخوان ماسمالیش کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا مادرمنم گذاشته بودن برا اینکه خون خارج بشه.ممکنه یه سنگ دیگه هم باشه. فکر بد نکن انرژی مثبت بده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
اخه حرفاشون یکی نیس سر همون شک کردیم 

بزار دکتر توضیح کامل بده. اکثرا انقد عجله دارن و سرشون شلوغه نمیتونن کامل شرح بدن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
برا مادرمنم گذاشته بودن برا اینکه خون خارج بشه.ممکنه یه سنگ دیگه هم باشه. فکر بد نکن انرژی مثبت بده

مادرشماهم کلیه اش ورم کرده بود؟ بعد دراوردن فنر بازم جاش درد میکرد احساس میکرد ورم کرده هنوز؟