2410
2553
عنوان

رازیانه و بارداری

172 بازدید | 7 پست

سلام ....

کسی اینجا هست که برای بارداری و درمان رحم سرد رازیانه خورده باشه؟؟

درسته ک میگن پرولاکتین رو بالا میبره؟؟

کسی از رازیانه نتیجه دیده؟؟

من برا سردی رحم سیاه دانه خوردم و روغنشو روزی نیم ساعت ماساژ دادم دارچین خوردم و سیب و خرما و بادام و...ماساژ و دمنوش های گرم سه روز از اول پریودم میگذشت بعد و گرمای موضعی که خیلی تاثیر داشت

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتر مراقب استفاده از رازیانه و این نوع گیاهای دارویی باشی..ایما مثل شمشیر دو لبه می مونن... اگر کیست سینه یا تخمدان داری یا سابقه داری اصلا استفاده نکن بله پرولاکتین رو هم بالا میبره...

2456
من برا سردی رحم سیاه دانه خوردم و روغنشو روزی نیم ساعت ماساژ دادم دارچین خوردم و سیب و خرما و بادام ...

سیاه دانه رو چجوری مصرف کردین؟

من هر روز ناشتا سیاه دانه و عسل میخورم....

ماساژ هم هر شب انجام میدم ولی هنوز رحمم سرده و حتی کل بدنم دااااغ ولی شکمم یخ !!!!!

سیاه دانه رو چجوری مصرف کردین؟ من هر روز ناشتا سیاه دانه و عسل میخورم.... ماساژ هم هر شب انجام مید ...

یجا نوشته بود گرمای موضعی معجزه میکنه منم همیشه بخصوص دوران پریود انجام میدادم شاید اون برام موثر شده...سیاه دانه رو هر روز آسیاب میکردم یا با عسل یا با آب میخوردم نصف قاشق چایخوری

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
یجا نوشته بود گرمای موضعی معجزه میکنه منم همیشه بخصوص دوران پریود انجام میدادم شاید اون برام موثر شد ...

آها من همینجوری دانه سالمش رو با عسل میخورم 

ممنون عزیز🌺

آها من همینجوری دانه سالمش رو با عسل میخورم  ممنون عزیز🌺

سیاه دانه رو از قبل آسیاب نکن ها موقع استفاده آسیاب کن حتما ...و اینکه اگه طبعت گرم و خشکه با احتیاط سیاه دانه استفاده کن

2714