2737
2734

ما با خانواده شوهرم تو یه ساختمان هستیم 

من عروس کوچیکم ،جاریم که اینقدر خودشو میگیره اصلا محلم نمیده

وای بچه جاری من  چون تک نوه است همش صدا میده 

صدا ها عجیب غریب میده و فوتبال بازی میکنه هیچیم نمیتونیم بگیم

فعلا ک مجردم

دیدی مردا از باجناق بدشون میادو میگن فامیل نمیشه جاری هم برای من همچین مدلی هست

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فعلا ک مجردم دیدی مردا از باجناق بدشون میادو میگن فامیل نمیشه جاری هم برای من همچین مدلی هست

تو نی نی سایت جاری خیلی بزرگ شده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

یه حاری دارم عنتر تقلیدکار بچشم که ازخودش برده خیلی پرروه هی جیغ میزنه میرم خونه مادرشوهرم هی جیغ میزنه اول تااخرش نمیذاره بخابیم😒مادرشم نشون داده منو به اسم کوچیک صدابزنه عنتر😒انگاربچه شم

2738
تو نی نی سایت جاری خیلی بزرگ شده

بود و نبودش مهم نیست بنظرم.البته شاید بخاطراین باشه ک هنوز تجربش نکردم

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
یه حاری دارم عنتر تقلیدکار بچشم که ازخودش برده خیلی پرروه هی جیغ میزنه میرم خونه مادرشوهرم هی جیغ می ...

😂😂😂😂چندسالته مگ؟

یه حاری دارم عنتر تقلیدکار بچشم که ازخودش برده خیلی پرروه هی جیغ میزنه میرم خونه مادرشوهرم هی جیغ می ...

اره دقیقا منم به اسم صدا میکنه😕😕 

یه زن عمو یادش نداده 

کلا خودتو باید سنگین بگیری

بچه های جاریام خرس گندن اذیت و آزار ندارن یکیش که پسرش همسن خودمه دخترش ۴ سال ازم بزرگتره😂اون یکیم دوتا پسر ۱۰ و ۱۴ ساله داره که خوبن فقط یکم بی تربیتن😅

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

جاری بزرگم بدجنسه همسایه ایم توکوچه ببینمش جدیدن محل سگ نمیزارم بهش ولی اون انقدحقیره حالیش نیست ازش متنفرم چون حسوده وجادوگره بچه هاشم بزرگ شدن رفتن پی زندگیشون جاری کوچیکم اینجانیس تعطیلات میادی پسرداره خیلی لوس وبامزس من وشوهرم بیشتر ازبقیه دوس داره تاوقتی هستن پیش ماس باباش بزورمیبردش منم دوسش دارم من همشونودوس داشتم 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2706