2733
2739
عنوان

شوهرم خیلی دروغ میگه

582 بازدید | 47 پست

من اعتقاد دارم تا ادم یه جای کارش نلنگه. دروغ و‌مخفی کاری نمیکنه

سوهرم از اول زندگی خیلی بهم‌دروغ میگفت. اکثرا تو زمینه پولی و کاریش بود. منم گفتم یه بار برای همیشه بپذیرم دروغاشو و گذاشتم پای ضعفش توی زمینه مالی. که اعتماد بنفس اعتراف کردن نداشته. اما الان میبینم هنوز دروغای ریز و‌درشت میگه. 

چون بهت اعتماد نداره اگر اعتمادتو نسبت بهش جلب کرده بودی و ی حرفی بهت میزنم نمیرفتی ب مامانت بگی بهت دیگه دروغ نمیگفت وسلام😂

👀کاربرآقا هستم 😐مگه چیه؟😐😂هرکی گزارش بزنه خره😂 در ضمن مجرد در پی تجربه😊وقتی نگاهت جنسیتی شد باهات حرفی ندارم😐😊تاپیکام درسته بی محتواس ولی خوبه خودم دوس دارم😂قفل کردم لایک کن گمم نکنی 😊شرکت کن در حد نیم نگاه😢😂خداوکیلی وقتی میخای جواب بدی دیگه لایک نکن جواب بدی همون لایک میشه خو😐😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سر مشکلات کاریش دروغای بزرگی گفت. دارو ندارسو فروخت و‌به من مگفت. همه اینارو بخشیدم و قرار شد تکرار نشه. 

حالا الان میره اطراف تهران دنبال زمین برای خریدن. خودم فهمیدم بعش گفتم چرا پس نگفتی گفت میخاستم تموم شه بعد بگم. خاهرش زنگ زده بهش دیروز پرسیدم چه خبر از فلانی. گفت خبر ندارم. امروز فهمیدم دیروز باهم تماس داشتن. گفتم اخه همچین چیز بی ارزشی رو چرا باید درپغ بگی

2731
چون بهت اعتماد نداره اگر اعتمادتو نسبت بهش جلب کرده بودی و ی حرفی بهت میزنم نمیرفتی ب مامانت بگی بهت ...

نه اینطور نیس. اتفاقا مامانم اصلا خبر نداره. شوهرمم از اول همبنجوری بوده. قبل ازینکه شخصیت من بخاد روش تاثیری بزاره

2738
اره. خانوادگی دروغ گوعن. بخصوص مادرش. بی ارزش ترین چیزهارم به سوهرش دروغ میگفت

خب چه انتظاری داری ازش؟؟ از خانوادش یاد گرفته دست خودش نیست یکم صبور باش کمکش کن کمتر دروغ بگه

تو نخ ما نباش گره میخوری
نه اینطور نیس. اتفاقا مامانم اصلا خبر نداره. شوهرمم از اول همبنجوری بوده. قبل ازینکه شخصیت من بخاد ر ...

گیر نده بهش تو راست بگو بزار از تو یاد بگیره راست گفتنو

👀کاربرآقا هستم 😐مگه چیه؟😐😂هرکی گزارش بزنه خره😂 در ضمن مجرد در پی تجربه😊وقتی نگاهت جنسیتی شد باهات حرفی ندارم😐😊تاپیکام درسته بی محتواس ولی خوبه خودم دوس دارم😂قفل کردم لایک کن گمم نکنی 😊شرکت کن در حد نیم نگاه😢😂خداوکیلی وقتی میخای جواب بدی دیگه لایک نکن جواب بدی همون لایک میشه خو😐😂
عزیزم دروغاش بخاطر ترسشه اگر شما آزاد تر بزاریش و یا ترسی از رفتار و یا ناراحتی و یا قضاوتت نداشته ...

خوب یکار کنم؟ دیگه بالاتر ازین که بهشیدم و بهش گفتم ما باید دوست هم باشیم. کلی باهاش صحبت کردم. خودش گفت اشتباه کرده دروغ گفته. و دیگه نمیگه. اما بازم همچنان.... در کل شوهرم اعتماد بنفسش پایینه. بخاطر گذشته و بچگی بدی که داشتن. وقتی وضع مالیشون خوب شده تازه احترام بدست اوردن. واسه همین کوچکترین صعفی توی قضایای مالی رو پنهان میکنه ازم

2706