2737
2734
سلام بچه ها من یکسری اطلاعات در مورد زایمان تو بیمارستان لاله اینکه خوبه یا نه؟؟؟ و دکتر دنیوی و صافی تو لاله میخوام؟؟ به نظرتون خوبن یا دکترای بهتر تو لاله هست؟؟؟
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
یعنی هیچ کس هیچ اطلاعاتی نداره؟؟؟
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
هیچ کس لاله زایمان نکرده؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان. من ۶ سال مریض دکتر دنیوی بودم. تو این سالها خیلی با حوصله ویزیت میکرد و برای ویزیت معمولی عالیه . ولی وقتی منو زایمان کرد بدترین خاطره زندگی ام شد. بخاطر سهل انگاری اش بچم زود بدنیا اومد و رفت تو دستگاه.اول نگفت زعفرون تو برداری ممنوعه و من نمیدونستم و زیاد مصرف کردم و لکه بینی داشتم .

بهم استراحت مطلق نداد و گفت پیاده روی کن. برای من مثل سم بود پیاده روی.زیاد منو سونوگرافی تفرستاد خودش سونو میکرد و پولشو میگرفت در صودتی که سونو بیرون باید امجام میدادم.سالها عفونت ادرار داشتم  ازمایشش رو برام دیر داد و داروش پیدا نشد بهش اطلاع دادم ولی داروی جایگزینی نداد. در نهایت بخاطر عفونت ادرار بچه ام زود بدنیا اومد.بعد هم گفت بیمارستان لاله خوبه. هفته۳۵ بودم که یه مقدار دلم درد پریود گرفت.گفت برو بیمارستان چک ات کنن. رفتم اونجا بدوناینکه چک ام کنن  سریع گفتن پول واریز کنیم. ۱۲ میلیون اول واریز کردیم. بعد چک کردن . انقدر منو دستکاری کردن که بچم اومد. تا حدی که دستشونو میکردن داخل . و جفتمو پیدا میکردن . و دستشون پر از خون بود از من در می اوردن. میگفتم نکنید من نمیخوام بچم زود بدنیا بیاد.گفتن ما دستور دکترتو انجام‌میدیم. یعنی  اگر قرار بود زایمان نکنم باید پول رو از بیمارستان پس میگرفتم. انگار قصد داشتن منو بزاونن که پولو پس ندن.  نمیدونم چرا دکترم اینکارو کرد.  من پول سزارین واریز کردم ولی  انقدر دکتر دنیوی دیر اومد بچم طبیعی بدنیا اومد . من درد میکشیدم و بچم سرش اومده بود بیرون ولی ما ما ها نگهش داشتن تا دنیوی بیاد.ماما میگفت سرش همین جاس میخوای موشو بکنم بدم بهت ببینی؟ هنوز دکتر نیومده بود.وقتی اومد فقط قیچی انداخت بهم و کلی بخیه زد. شوهرم میگفت انقدر ریلکس می اومد که انگار نه انگار باید بیاد سراغت. بچه تو واژنم انقدر موند تا خانم دنیوی بلاخره اومد. بچه ۲ کیلویی من که هفته ۳۵ بدنیا اوردنش. من کلی بخیه خوردم . همورویید داشتم که زد بیرون . خونریزی خیلی شدید داشتم و تب و لرز شدید داشتم. بلد نبودم زایمان طبیعی کنم قبلش نگفت چیکار کنم. حتی نمیدونستم چطور نفس بکشم و زور بزنم. قبلا بهش گفته بودم ماما خصوصی بگیرم‌میگفت لازم‌نیست.بعد زایمانم بدون اینکه بچم رو ببینم من رو بردن تو اتاق. حالم خیلیییی بب بود . گفتن خونریزی شدید داره هم شیاف گذاشتن برام هم قرص زیر زبونی . تو بیمارستان بلافاصله عفونت کردم . بدنم ورم کرد .بخاطر ورم و بسته شدن لوله مثانه ۴ روز نتونستم ادرار کنم . تمام سرم ها توی بدنم موند و تداخل اب و نمک پیدا کرد. باعث  شد بدنم مثل بادکنک باد کرد. خیلی ترسناک بودم. حتی دکترم نیومد منو دوباره چک کنه. دکتر دیگه ای اومد منو چک کرد. تا ۲۰ روز درد شدید داشتم نمیتونستن راه برم و بشینم . حتی توالت فرنگی نمیتونستم بشینم. ۸ روز بچم ازم دور بود.بخاطر زود بدنیا اومدن بچم آپنه کرد. ۸ روز عذاب کشیدم ازپ دور بود. دو هفته بدنم مثل بید میلرزید بخاطر عفونت و ضعف شدید.همه اینها بخاطر تشخیص اشتباه و بی مسئولیتی دکتر دنیوی بود‌ .بچم خیلی اذیت شد بخاطر زود بدتیا اومدن.جالب اینجاس که این دکتر رو مادرشوهرم معرفی کرده بود. بعد از اینکه عفونت کردم بهم گفت منم پیش دنیوی عمل افتادگی رحم انجام دادم. خیلی بخیه خوردم و عفونت کردم. خیلی چیزای دیگه هم بود در مورد دنیوی واقعا حوصله ندارم خاطرات بدم رو دوباره مرور کنم.الانم حالم بد شد ولی گفتم بهتون بگم‌که دیگزان اذیت نشن. چون یه خانم دیگه از بیماران دکتر دنیوی هم که ۱۰ روز بعد من سزارین کرد هم تا مدتها درد داشت

2731