2726

دوروزه که گلودرد دارم سرفه هام خلط دارهست، یک روز اول بی‌حال بودم وکمی بدن درد داشتم، ولی شوهرم ازم نگرفته شرایط تست دادن ندارم، کسی تجربه ای داره که بدونه تفاوت کرونا و سرماخوردگی چیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اب نمک غرغره کن... الان که میگن اگه آبریزش بینی هم داشته باشی کروناست... اصلا دیگه حساسیت فصلی وجو ...

همه میگن الان سرماخوردگی وجود نداره، یعنی چی پس ویروس‌های سرماخوردگی یعنی ازبين رفتند

برای من عین سرماخوردگی بود.‌ابریزش و عطسه شدید، بدن درد، بی‌حالی، بدون‌تب و سرفه.

بعد پنج روز بویایی‌ام رفت فهمیدم کروناست. 

شوهرمم ۱۱ روز بعد من گرفت.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
همه میگن الان سرماخوردگی وجود نداره، یعنی چی پس ویروس‌های سرماخوردگی یعنی ازبين رفتند

عزیزم سرماخوردگی بدن درد نداری و تب تو سرماخوردگی به ندرت پیش میاد

علائمی که شما عنوان میکنید برای کروناست

چمی دوونم...

من که خودم شخصا به کرونا اعتقادی ندارم...

من خودم گرفتم فرقش با سرماخوردگی این بود که بویایی چشایی نداشتم

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

با توجه به رعایتی که همه مردم میکنن و استفاده از ماسک و غیره، ویروس سرماخوردگی چون ضعیف تره انتقالش هم کمتره احتمال گرفتنش کم شده این روزا، من چند نفر اطرافیانم کرونا مثبت شذن و هر کدوم علایم متفاوتی داشتن، به نظرم شما حتما باید تست بدی یا خودتو کرونا تلقی کنی و قرنطینه شی

2706