2737
2734
عنوان

کرونا واسه کارمندا خوب شد اما شغل آزاد و کارگر و کاسب آسیب دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 57 پست

من چنین چیزی نشنیدم 

همسر من کارمنده مثل قبل ساعات کاریش سر جاشه

۱۲ ساعت سر کاره توی محل کارش ۲ تا ماسک روی هم میزنه همش دستکش پوشیده تمام دست و صورتش اگزما شده ناراحتی عصبی گرفتیم بخدا 

کی میگه ساعات کاریشون کم شده ؟؟؟؟؟

تازه مرخصی ساعتیشون رو هم روزانه کردن به تازگی یعنی اگر ساعتی بگیرن روزانه واسشون محاسبه میشه و اینجوری دیگه یه مرخصی ساعتی هم که دلمون بهش خوش بود از رومون بریده شد

همسر من عید و تعطیلی و عزا و جمعه و همشششششش سره کاره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب عزیزم کرونا که همه گیره بستگی ب شغل نداره ولی حداقل درآمدتونا داریم الان تو اشناها بگم کسی بخاطر ...

چی بگم خیلیا آسیب دیدن متاسفانه نمیدونم چرا همه جا را دو سه هفته تعطیل نمیکنن اوضاع بهتر بشه من گرفتم سه هفته پدرم دراومده هنوزم کلی سرفه دارم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
خوب عزیزم کرونا که همه گیره بستگی ب شغل نداره ولی حداقل درآمدتونا داریم الان تو اشناها بگم کسی بخاطر ...

کارمندا باسیلی صوذت سرخ نیکنن کارمند تو این دوره با 4 تومن 5 تومن چه جوری بگذرونه اینم روزه بعدش  انقد این وراون ور میدون و حجم کاربالاس جبران میشه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2728

مشاغل کارگری و آزاد توی دولت روحانی مخصوصا ۳ سال اخیر نابود شدن، کاسب میره جنس میاره میفروشه اما بعدش نمیتونه بخره مجدد بزاره سرجاش. بله فعلا حقوق بگیرای دولت خوبه وضعشون

کرونا هم مسبب خیر شد براشون، نوش جونشون خدا بیشتر بده

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
چرا فقط یه طرف قضیه رو می بینید کارمندا در طول روز حتی اگه یک روز در میان هم برن سرکار با افراد مختل ...

عزیزم ببین دورارجون کسی که پول وحقوقش هس کرونا بگیره میتونه دوا درمون کنه دکتر بره تغذیه عالی داشته باشه اما اینایی که بیکار شدن خودت تصور کن دیگه

نمیگی همین کاسبا شب عیدی جنسا رو چند برابر دادن دست مردمم ... 

طفلک قشر کارگر فقط

وگرنه مغازه داره بیشتر از اینا دارن

میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید
خواهر منم تهران دادگستریه دور کاری ندارن

احسنت منم میگم . خدا خودش رحم کنه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

والله شوهر من که کارمنده و محیط کارش کوچیک و فوق العاده ارباب رجوع دارن،همه روزه داره میره.ما تعطیلیش رو ندیدیم.

اگه زحمتی نیست برای حال خوب دلم دعا کنین.      اللهم صل علی محمد و آل محمدو عجل ف
من چنین چیزی نشنیدم  همسر من کارمندا مثل قبل ساعات کاریش سر جاشه ۱۲ ساعت سر کاره توی محل کارش ...

کلا مردم ایران عادت دارن بجا دیگران حرف بزنن😔😔😔بقول شما از صبح تا بعد از ظهر زیر دوتا ماسک ادم خفه میشه پوست دست من همه جاش از الکل زخمه پرستارا و کادر درمان که دیگه بدتر

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
کارمندا باسیلی صوذت سرخ نیکنن کارمند تو این دوره با 4 تومن 5 تومن چه جوری بگذرونه اینم روزه بعدش&nbs ...

بله درسته ولی قشر پایینی که شغلش بواسطه کرونا تعطیل شده همون ماهی دوسه  تومن هم نداره

احسنت منم میگم . خدا خودش رحم کنه 

الهی آمین. الهی این بیماری منحوس ریشه کن بشه خیلی وحشتناکه. فقط خدا خودش کاش نظر کنه و رحم کنه بهمون

مشاغل کارگری و آزاد توی دولت روحانی مخصوصا ۳ سال اخیر نابود شدن، کاسب میره جنس میاره میفروشه اما بعد ...

چه قشنگ بریدینو دوختین بازاری ام انقد روش میزاره نصف سالم نفروشه بازداره کارمند چی؟!! 

2706