2733
2734

نظرتون چیه تو آشناها کارمندا یه روز درمیون میرن ساعت کاریشونم کم شده اما متاسفانه مغازه های بازار بسته شده کلی اجاره باید بدن و چک های عقب افتاده دولت یه جا بدرد خورد😆

اگه برای کاسبا بد شد برای یه عده وحشتناک شد

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله خ خوب شده از همون ارباب رجوعا کرونا گرفتم کارمونم حجمش همونه یک روز نمیای روز بعد از حلقوم ادم در میاد تازه هفته ای دو روزه اونم مدیر اجاره نداد باید بیای سرکار من خیلی دور کاریام سوخت

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

به خدا اگه کارمندا یک روز درمیون میرن 🤦‍♀️🤦‍♀️  هرروزه  اصفهانم هستیم  دادگستری بانک  تا من میدونم همه هستن  بازاریا بستن  اونام خیلیاشون بازن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

شوهر من شغلش آزاده، جز مشاغل دسته ۱ هست بسته نیست.

اما واقعا دلم می‌سوزه برا کسبه، اجاره مغازه، قسط، چک و... 😭😭😭 

بعد واقعا هم این تعطیلیا بی‌فایده‌اس واقعا. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم

کارمندا مهم نیستن من هم کارمندم  مهم ارباب رجوع ها هستن باز میان.این تعطیلات برای کارمندا بدتر شده چون سرشون شلوغ تر شده. اینش مهم نیست مهم اینکه بعضی از ارباب رجوع ها رعایت نمیکنن میگن کرونا الکی حتی ماسک هم خودمون میدیم بهش بزور میزنن به محض خروج از در درش میارن

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
بله خ خوب شده از همون ارباب رجوعا کرونا گرفتم کارمونم حجمش همونه یک روز نمیای روز بعد از حلقوم ادم د ...

کدوم ارگانی مارو تعطیل نکردن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

چرا فقط یه طرف قضیه رو می بینید کارمندا در طول روز حتی اگه یک روز در میان هم برن سرکار با افراد مختلفی سرکار دارند واحتمال مبتلا شدنشن زیاد هست مثل کارمندهای تامین اجتماعی،بانکها،دادگستری و...........

بله خ خوب شده از همون ارباب رجوعا کرونا گرفتم کارمونم حجمش همونه یک روز نمیای روز بعد از حلقوم ادم د ...

خوب عزیزم کرونا که همه گیره بستگی ب شغل نداره ولی حداقل درآمدتونا داریم الان تو اشناها بگم کسی بخاطر شغلش وبیکاریش به گدایی افتاده دروغ نگفتم

بچه ها اا کلا همه جا رو نبندن فایده نداره بازار تعطیله بانکو دادگاه شلوغه یادشون افتاده چک برگشتی دارن 

به خدا اگه کارمندا یک روز درمیون میرن 🤦‍♀️🤦‍♀️  هرروزه  اصفهانم هستیم  دادگستری بان ...

خواهر منم تهران دادگستریه دور کاری ندارن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706