2737
2734
عنوان

متاهلا مجردا مطلقه ها بیاین

359 بازدید | 54 پست

من متاهلم یه دوست مطلقه دارم که خیلی انرژی منفی درمورد زندگی خانوادگیم بهم میده

همه اش این حسو میخواد بهم بده که سرم داره کلاه میره مورد ظلم قرار گرفته ام و اشتباه می کنم تو زندگیم اگر فداکاری وگذشتی دارم

البته بخشی از این رفتارش ناشی از رفتارخودمه که فقط دعواها ومشکلاتمونو براش میگم تا ناراحت نباشه ازخوشیایی که ازش محرومه ولی اونم دیگه شورشو دراورده به نظرم

مثلا حامله که شدم کلی سرزنشم کرد و همش از سختیای بچه داری میگه

وتصمیم گرفتم دوستیمو باهاش کم کنم چون انرژی مثبت نمی گیرم.نمیشه بگم ازسرحسودی این رفتارو داره نگرش خودش نسبت به ازدواج وزندگی خانوادگی ومردها خیلی منفیه.خیلی وقتاسنگ صبورم بوده ولی فکر میکنم دیگه دوستش ندارم دوست آدم باید شریک شادی وغم آدم باشه نه اینکه شادی ات راهم نشه باهاش به اشتراک بذاری تاناراحت نشه.نظر شماچیه؟

اون پشیمونه از طلاقش میخاد امار خودشونو ببره بالا به زندگیتم حسادت میکنه دمشو قیچی کن بپر بغل شوهرت

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

گلم اون ضربه دیده وقتی خاطرات مشابه یا فداکاری های مشابهتو میشنوه خودشو جات میذاره فکر میکنه الان برگشته به گذشته و شوهرش داره اونجوری عذابش میده

در مورد زندگیت باهاش درددل نکن نی نی سایت هست 

به جاش راجب چیزای دیگه باهاش حرف بزن 

جاست الان
شادی هاتو باهاش به اشتراک گذاشتی و اون ناراحت شد ؟ 

اینطوری واکنش نشون داد که اینا مهم نیست یا شادی نیست .خیلی از واکنشش نسبت به حاملگیم ناراحت شدم انگار که چه حماقت بزرگی کرده ام 

حتما همه چیز زندگی متاهلی براش بد بوده..از بدشانسا بوده

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2706